Sylwester w górach w 5* hotelu

Zachwycający pięknem krajobrazu Beskid Śląski stwarza wymarzone warunki do pożegnania starego roku i powitania nowego, a wtopiony w niego pięciogwiazdkowy Crystal Mountain w Wiśle jest ku temu idealnym miejscem.

Wyjątkowy, nowocześnie zaaranżowany, a zarazem bogaty w nawiązania do modernizmu i przetworzonej sztuki ludowej, hotel oferuje swoim gościom szeroki wachlarz możliwości spędzenia tych wyjątkowych dni.

Beskid Śląski słynie z wyszukanej, a zarazem pełnej dobrego smaku architektury. Sanatorium w Istebnej, przypominający alpejską rezydencję Zamek Prezydenta RP w Wiśle, czy modernistyczny wiślański rynek z wznoszącymi się wokół niego gmachami z lat 30. minionego wieku sprawiają, że ten region Polski urzeka. A zyskuje jeszcze bardziej zimą, gdy perły architektury wtapiają się w malowniczy górski krajobraz.

Powitaj Nowy Rok w Beskidzie Śląskim

Pokryte białym puchem, czy jedynie oproszone nim drzewa, porastające górskie stoki tworzą magiczną i niepowtarzalną atmosferę, która pozwala oddać się wypoczynkowi. Krystalicznie czyste powietrze i panujący mikroklimat czynią go jeszcze bardziej komfortowym oraz mającym zbawienny wpływ na samopoczucie i zdrowie.

Z dala od wielkomiejskiego zgiełku można nie tylko kontemplować naturę, ale i oddawać się aktywnemu spędzaniu wolnego czasu. Beskid Śląski oferuje setki kilometrów szlaków turystycznych, które z powodzeniem można pokonywać zarówno latem, jak i zimą. Z uwagi na ukształtowanie terenu są idealne na rodzinne spacery.

Goście oczekujący jeszcze bardziej aktywnych form wypoczynku na świeżym powietrzu mają do swojej dyspozycji dobrze rozwiniętą infrastrukturę sportową. Czas sylwestra to zwykle otwarcie sezonu narciarskiego. Beskid Śląski ma to szczęście, że posiada obecnie jedne z najnowocześniejszych stacji narciarskich w Polsce, zaspokajających oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Architektura w zgodzie z naturą

Zbudowany na zboczu Góry Bukowej pięciogwiazdkowy hotel Crystal Mountain, mimo ultranowoczesnej architektury, buduje dialog z modernistycznym dziedzictwem Beskidów. Skierowanie okien pokoi w stronę gór stworzyło charakterystyczne, zygzakowate elewacje. To ząbkowanie przypomina słynne ustrońskie piramidy, budynki w pobliskim Ustroniu Zawodziu, które uznaje się za arcydzieło powojennego modernizmu.

Zastosowanie przemyślanych i nowatorskich rozwiązań architektonicznych sprawiło, że goście Crystal Mountain nie muszą zastanawiać się nad wyborem idealnego apartamentu. Każdy posiada wyjątkowy design, a przy ich wykańczaniu zwracano uwagę na najdrobniejsze detale. Wszystkie pokoje oferują panoramę na Beskidy, którą można podziwiać z balkonów. Największe apartamenty, zlokalizowane w ścianach szczytowych, wyposażono w dodatkowe, rozległe tarasy i przeszklone łazienki. Zadbano przy tym o pełną prywatność sąsiadów.

Wypoczynek pełen atrakcji

Goście Crystal Mountain niezależnie od pogody i nastroju mają zapewniony nieograniczony dostęp do komfortowej strefy wypoczynku, zabawy i relaksu, w której mogą skorzystać z usług profesjonalnej obsługi. Aquapark Blue Lagoon oferuje 835 m2 łącznej powierzchni lustra wody. Basen sportowy Black Pool zapewnia przyjazne i komfortowe warunki dla aktywnych sportowców, którzy chcą poprawić swoją kondycję, zadbać o sylwetkę. Z myślą o dorosłych powstała strefa saun rytualnych, suchych, infrared i parowych.

Hotel przygotował także dodatkowe atrakcje dla gości, którzy pragną poznać Beskid Śląski. To nie tylko górskie wycieczki z przewodnikiem, wejście do Jaskini Malinowskiej, czy wycieczki autokarowe Pętlą Wiślańską. W pamięci na długo pozostają kuligi do doliny Białej Wisełki z ogniskiem i biesiadowaniem przy akompaniamencie góralskiej kapeli.

Kryształowy Sylwester

Crystal Mountain jest wyjątkowym miejscem, w którym goście opcjonalnie według własnych upodobań pożegnają mijający rok i z lampką szampana w dłoniach powitają nadchodzący. Chcący spędzić go na parkiecie mogą skorzystać z zaproszenia na elegancki bal sylwestrowy z muzyką na żywo i dj’em.

Przyjedziecie do nas z pociechami? Bardzo się cieszymy. Wypoczywającym w naszym hotelu rodzinom oferujemy bal dla dzieci z pełną opieką. Najmłodszym moc wrażeń zapewnią animatorzy. Zatroszczymy się także o miejsce do spania dla dzieci. Rodzice, którzy oddadzą się szampańskiej zabawie, odbiorą je wracając do pokoi.

Alternatywą jest uroczysta kolacja sylwestrowa, na której w gronie przyjaciół lub w towarzystwie tej jednej wyjątkowej Osoby będzie można oddać się rozmowom. Natomiast o wyjątkową atmosferę oraz wysokiej jakości, gustownie podane potrawy zadbają wyspecjalizowani pracownicy hotelu oraz szefowie kuchni.

comments powered by Disqus