Ujastek: Szpital chętnie wybierany przez przyszłe mamy

fot. FOT. PHOTO: WWW.PAWELSAROTA.COM
Szpital Ujastek to jedna z nowocześniejszych placówek medycznych w Krakowie, gdzie  kompleksową opiekę świadczy profesjonalny (wykwalifikowany i doświadczony) zespół lekarzy, położnych, pielęgniarek i konsultantów z różnych dziedzin medycyny.

To także zespół psychologów, doradców laktacyjnych, fizjoterapeutów, neurologopedów i specjalistów z wielu innych dziedzin.

Zespół na co dzień w swoich decyzjach korzysta ze światowej klasy sprzętu medycznego i możliwości wykonania specjalistycznych badań diagnostycznych, w tym echokardiografii płodu, badań KTG, USG.

Szpital Ujastek  to dwa oddziały: położniczo-ginekologiczny z odcinkami: położniczym, patologii ciąży i ginekologicznym. Drugi z nich to oddział neonatologiczny z pododdziałami: fizjologii noworodka i patologii oraz intensywnej terapii noworodka.

Karetka dla rodzących

W odpowiedzi na zgłaszane przez pacjentki potrzeby, szpital poszerzył swoją ofertę o porody w wodzie, czy też inne udogodnienia, jakim jest karetka porodowa.

Nie działa ona w ramach pogotowia - jest propozycją transportową wyłącznie dla pacjentek rodzących w szpitalu Ujastek. Tym samym nie należy czuć obaw czy wyrzutów sumienia, że zamówienie takiej karetki może odebrać miejsce w niej komuś bardziej potrzebującemu nagłej opieki zdrowotnej.

Szpital Ujastek jest partnerem Gali LoveKraków.pl