Cinema City z poślizgiem, ale w końcu zaprasza na seanse

fot. pixabay.com

Sieć kin trzy tygodnie później niż pierwotnie planowała, otwiera swoje sale. CC poinformowało, że filmy na dużym ekranie będzie można oglądać od najbliższej środy.

– 22 lipca to dla nas i naszych widzów długo wyczekiwany dzień. Dyskusje jakie toczyły się na naszych profilach w mediach społecznościowych pokazują, jak bardzo Polacy tęsknią za wyjściami do kina – mówi Katarzyna Opertowska, Dyrektor Marketingu w Cinema City Poland.

– Cieszymy się, że możemy ponownie powitać klientów w naszych salach kinowych. Wiemy jak długo czekali na możliwość przeżywania emocji filmowych na najwyższym poziomie – stwierdza Opertowska.

Dla dzieci

Sieć przygotowała na wakacje specjalną ofertę dla najmłodszych. Od samego otwarcia dostępne będą seanse Scooby-Doo! we wszystkich swoich kinach. Wśród nowości dla dzieci wyświetlany będzie również Wiking i Magiczny Miecz. Ponadto w repertuarze znajdą się największe produkcje Disneya z ostatnich lat takie jak Zwierzogród, Naprzód czy Aladyn.

Z okazji ponownego otwarcia, Cinema City, na wybrane filmy, wprowadziło również bilety w cenie 14,90 złotych.  – W ramach akcji umożliwiamy w swoich kinach ponowne przeżycie filmowych emocji na takich superprodukcjach jak seria o Mrocznym Rycerzu, Dunkierka, 1917, Boże Ciało, Swingersi, Gentlemani, Sala samobójców, Hejter czy Brahms: The Boy 2 – wymienia Michał Czekański z biura prasowego CC.

W salach 4DX widzowie będą mogli obejrzeć takie filmy jak Naprzód, Harry Potter i Kamień Filozoficzny czy Bohemian Rhapsody. Natomiast w formacie IMAX dostępne będą: Aladyn, Joker oraz Mroczny Rycerz Powstaje.

 

 

 

comments powered by Disqus