Cinema City otwiera się w lipcu

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Sieć kina Cinema City zadecydowała, że otworzy kina 3 lipca. Trzeba będzie jednak spełnić kilka warunków, by można było wejść na salę.

Zasady w kinach będą takie same jak wszędzie w zamkniętych miejscach publicznych. Chodzi tu o noszenie maseczek, dezynfekcję rąk i utrzymanie dystansu.

Z noszenia maseczek zwolnione będą osoby, których zdrowie na to nie pozwala, są niepełnosprawne intelektualnie, bądź cierpią na zaburzenia psychiczne.

Sieć poinformowała, że co drugie miejsce będzie niedostępne, choć będą wyjątki. Te dotyczą osób, które ze sobą mieszkają, rodzin i dzieci poniżej 13. roku życia. Po spełnieniu takich warunków, będzie można siedzieć obok siebie.

Cinema City zapewnia, że pracownicy będą wyposażeni w środki ochrony osobistej. – Nasze toalety są dezynfekowane i czyszczone co godzinę. Dezynfekcja rąk jest dostępna w kilku lokalizacjach kinowych. Dokładnie przestrzegamy wszystkich przepisów i zaleceń określonych przez rząd i sanepid – czytamy na stronie sieci kin.

Dla osób, które miały wykupioną kartę Unlimited, CC przygotowała upominek – jeden bilet na seans 2D. Abonament zostanie przedłużony o czas zamknięcia kin.

comments powered by Disqus