Kraków Live Festival. Do grona wykonawców dołączają kolejne gwiazdy

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Anne-Marie oraz Rosalie to kolejne gwiazdy, które zaprezentują się podczas tegorocznej edycji Kraków Live Festival. Wydarzenie odbędzie się 19 i 20 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego.

Przez dwa dni publiczność będzie mogła usłyszeć największe przeboje polskich i zagranicznych gwiazd. Organizatorzy zadbali, by w tym roku nie zabrakło gorących nazwisk. Do Krakowa przybędą m.in. Halsey, Future, Ava Max, Lewis Capaldi, Parcels i Mimi Webb. To jednak nie koniec!

Anne-Marie i Rosalie na Kraków Live Festival

Do line-upu Kraków Live Festival dołączają kolejne słynne gwiazdy. 20 sierpnia dla krakowskiej publiczności zaśpiewa Anne-Marie – brytyjska wokalistka o irlandzkich korzeniach. Jej utwory już nieraz królowały na zagranicznych listach przebojów. W 2018 roku piosenkarka wydała debiutancki album studyjny „Speak Your Mind”, który w Wielkiej Brytanii uzyskał status złotej płyty.

Kolejną gwiazdą, która zaprezentuje się na Kraków Live Festival, będzie Rosalie. Jak podkreślają organizatorzy, to jedna z najbardziej wyrazistych osobowości rodzimej sceny R&B. Artystka wystąpi podczas drugiego dnia festiwalu.

Polski skład zasilą w tym roku również: Taco Hemingway, Bedoes, Jan-Rapowanie, Kinny Zimmer, OKI, White 2115, Young Leosia oraz Julia Wieniawa, która niedawno wydała swój debiutancki album „Omamy”.

Jak już informowaliśmy, podczas wydarzenia festiwalowicze będą mogli okazać wsparcie Ukrainie. 19 i 20 sierpnia odbędzie się specjalna akcja, a dochód z niej zostanie przeznaczony na odbudowę ukraińskich szkół oraz edukację i rozwój ukraińskich dzieci i młodzieży. Więcej szczegółów w poniższym artykule. 

comments powered by Disqus