Z miłości do zwierząt. Zbiórka dla krakowskiego schroniska [AKCJA]

Z miłości do zwierząt! Wszystkich naszych Czytelników i mieszkańców Krakowa zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnej zbiórce karmy i akcesoriów, które zwłaszcza jesienią i zimą są niezwykle potrzebne w schronisku dla zwierząt.

Chcemy choć trochę spróbować poprawić warunki dla zwierzaków, które przebywają w krakowskim schronisku przy ul. Rybnej. Zapraszamy wszystkich krakowian, aby przynosili potrzebne rzeczy i karmę do naszej redakcji, która znajduje się przy ul. Syrokomli 22/2.

Zbiórka trwa do 4 grudnia. Następnie wszystkie rzeczy zostaną spakowane i we współpracy z dealerem Volvo Wadowscy zostaną przekazane schronisku 6 grudnia, tak by zwierzaki dostały Mikołajkowe prezenty :-)

Do naszej redakcji zapraszamy w godzinach 8 - 17:30, codziennie od poniedziałku do piątku. Jeżeli nie macie możliwości technicznych ani organizacyjnych, by dotrzeć do nas – napiszcie na adres biuro@lovekrakow.pl z taką informacją, a my postaramy się zorganizować transport i przyjechać do Was, by odebrać dary dla schroniska.

Pamiętajmy, że istotne jest, aby schronisku i zwierzętom podarować to, co jest naprawdę potrzebne. Dlatego poniżej prezentujemy listę rzeczy, które można do nas przynosić, a które zostaną następnie przekazane schronisku:

- konserwy dla kotów i psów,

- dobrej jakości karma dla zwierząt w trakcie leczenia (tutaj prośba o karmy lepszych marek, czyli takich, gdzie zawartość mięsa wynosi kilkanaście/kilkadziesiąt %, a także jest przeznaczona przy wspieraniu leczenia konkretnych schorzeń np. nerek, jelit itd.),

- koce, ręczniki, kołdry (koniecznie BEZ pierza), prześcieradła - wszystko koniecznie wyprane,

- smycze, obroże, kagańce,

- zabawki dla psów i kotów.

Schronisku nie są potrzebne i prosimy, aby nie dostarczać nam:

- rzeczy wypełnionych pierzem,

- ubrania ludzkie,

- materace,

- dywany.

AKTUALIZACJA

Pierwsze paczki darów od Was już do nas dotarły! Dziękujemy i zachęcamy wszystkich krakowian do wsparcia naszej akcji i krakowskiego schroniska dla zwierząt.


comments powered by Disqus