A „Mój TAURON” masz? Czyli 4 sposoby na wygodę i oszczędność czasu

TAURON jeszcze kilka lat temu kojarzył się po prostu z prądem. Dużo się zmieniło od tego czasu. Teraz TAURON ma dla klientów dużo więcej.

Z TAURONA możesz mieć nie tylko prąd, ale i gaz. Możesz wymienić ogrzewanie na ekologiczne, zadbać o zdrowie Twoich najbliższych kupując oczyszczacz powietrza, a także zamówić inteligentnie urządzenia z linii SMART, które pomogą Ci zadbać o bezpieczeństwo domowników i zaoszczędzić energię. A jak tym wszystkim łatwo i wygodnie zarządzać? W tym pomoże najnowsza propozycja TAURONA - serwis obsługowy „Mój TAURON”. Zobacz, co możesz zyskać, zakładając konto w tym serwisie.

1. Wygodnie opłacasz rachunki

Korzystając z „Mojego TAURONA”, możesz wygodnie płacić rachunki za prąd i gaz. Już na stronie głównej serwisu znajdziesz faktury i możesz je też tu w prosty sposób zapłacić. Jeśli dostajesz więcej faktur, bo regulujesz rachunki za energię z kilku punktów poboru (np. z wynajmowanego mieszkania czy garażu), możesz je wszystkie opłacić jednym kliknięciem.

2. Załatwiasz sprawy online

Czy masz wrażenie, że życie pędzi coraz szybciej, a Ty masz coraz mniej czasu i coraz więcej spraw do załatwienia? TAURON wie, przed jakimi wyzwaniami stawia Cię rzeczywistość. Dlatego przy projektowaniu serwisu „Mój TAURON” postawiono na jego intuicyjność i łatwość obsługi. Dzięki niemu zaoszczędzisz czas i załatwisz wiele spraw bez wychodzenia z domu. TAURON stale zaprasza do swoich stacjonarnych punktów obsługi… ale też wie, że wolisz załatwić sprawy szybciej. W serwisie „Mój TAURON” możesz zmienić swoje dane lub sposób rozliczania, skorzystać z e-faktury albo uruchomić powiadomienia SMS, np. o zbliżającym się terminie płatności.

3. Przepisanie licznika? Nigdy nie było takie proste

Dzięki nowemu serwisowi „Mój TAURON” kupując, sprzedając czy wynajmując mieszkanie możesz szybko i bez formalności przepisać licznik. Nie trzeba już iść do Punktu Obsługi Klienta czy drukować i wypełniać ręcznie formularzy. Wystarczy, że podpisując umowę kupna czy wynajmu masz przy sobie telefon i sprawę załatwiasz od ręki.

4. Korzystasz w laptopie, smartfonie i tablecie

Z serwisu „Mój TAURON” możesz korzystać w dowolnym czasie i miejscu, nie tylko z Twojego domowego komputera czy laptopa, ale także z urządzeń mobilnych, Twojego smartfona czy tabletu. Wszystko dostosowane jest do rozmiaru wyświetlacza. Co ważne, w „Moim TAURONIE” na każdym sprzęcie masz taki sam układ funkcjonalności, więc masz pewność, że gdy wejdziesz do serwisu z innego urządzania niż zwykle, nic Cię nie zaskoczy.

Ułatw sobie życie, zapanuj nad płatnościami, załatwiaj sprawy online w dogodnym dla Ciebie czasie. Wejdź na www.mojtauron.pl i zobacz, co możesz zyskać, zakładając konto „Mój TAURON”.

Masz „Mój TAURON” – masz wszystko!

comments powered by Disqus