Juwenalia Krakowskie. Koncerty, stand-upy i piknik

Juwenalia (archiwum) fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Tym razem nie wiosną, a jesienią. Pomimo zmiany terminu, podczas Juwenaliów Krakowskich koncertów i dobrej zabawy z pewnością nie zabraknie. Start: 30 września. LoveKraków.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Juwenaliowe centra wydarzeń

Juwenalia Krakowskie potrwają od 30 września do 2 października. W programie m.in. koncerty, stand-upy, silent disco i piknik. Centrum wydarzeń staną się znane studenckie kluby - Studio i Kwadrat.

O dobre wprowadzenie do juwenaliowego klimatu zadba klub Studio. Przed oficjalnym rozpoczęciem wydarzenia zaplanowano Bifor. Podczas imprezy zagrają Transgresja, Lej mi pół, Nocny Kochanek. Dzień później – również w strefie Studio – zagra Orkiestra Reprezentacyjna AGH. W programie również karaoke i silent disco.

Koncertowe wieczory

Juwenalia Krakowskie oficjalnie wystartują w czwartek, 30 września. W klubie Studio zagrają Sarius, Meek, Oh Why? i Guzior. Klub Kwadrat zaprasza natomiast na wieczór stand-upów. Wystąpią: Marcin Zbigniew Wojciech, Filip van der Brym i Mariusz Kałamaga.

A teraz czas na piątkowy rozkład jazdy. 1 października klub Studio zaprasza na koncerty. Dla uczestniczek i uczestników Juwenaliów wystąpią Maya Krav, PlanBe, Skytech, Tymek. Klub Kwadrat zaprasza do udziału w filmowym wieczorze.

Sporo będzie się działo w sobotę. W strefie Studio zagrają Kaz Bałagane i Czeluść. W programie również pokaz laserowy na Miasteczku Studenckim AGH i turniej streetballa. W klubie Kwadrat zagrają Euforia, Wojtek Szumański i Karolina Stanisławczyk.

Dodatkowo w niedzielę 3 października w miasteczku studenckim AGH otwarty zostanie Wydział Gier i Zabaw. Na miejscu będą czekać automaty do gier, gry planszowe i PlayStation.

Tego dnia klub Kwadrat zaprasza na piknik. Zagrają: Chłodno, Asia Nawojska i Majka Jeżowska Band. Na miejscu pojawi się strefa dla najmłodszych – w programie animacje i pokazy, malowanie twarzy, szczudła, bańki XXL czy lina do konkurencji. W strefie młodego naukowca będzie można odwiedzić stoiska Centrum Nauki Cogiteon, kół naukowych i organizacji studenckich krakowskich uczelni: Politechniki Krakowskiej, AGH, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Rolniczego i Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II.

Juwenaliowy rozkład jazdy

28.09

Bifor (Strefa Studio). Koncerty: Transgresja, Lej mi pół, Nocny Kochanek.

29.09

Strefa Studio – zagra Orkiestra Reprezentacyjna AGH, a także będą miały miejsce poboczne projekty: Karaoke i Silent Disco.

30.09

Strefa Studio – zagrają: Sarius, Meek, Oh Why?, Guzior.

Strefa Kwadrat – stand-Up: Marcin Zbigniew Wojciech, Filip van der Brym, Mariusz Kałamga.

01.10

Strefa Studioag – zagrają: Maya Krav, PlanBe, Skytech, Tymek.

Strefa Kwadrat – wieczór filmowy.

02.10

Strefa Studio – zagrają: Kaz Bałagane, Czeluść. Dodatkowe atrakcje na Miasteczku Studenckim AGH: Laser Beer (pokaz laserowy), Turniej StreetBalla.

Strefa Kwadrat – zagrają: Euforia, Wojtek Szumański, Karolina Stanisławczyk.

03.10

Miasteczko Studenckie AGH – Wydział Gier i Zabaw.

Piknik w strefie Kwadrat – zagrają: Chłodno, Asia Nawojska, Majka Jeżowska Band.

 

 

comments powered by Disqus