Lato na Fortach - koncert MROZA w piątek!

Ostatni weekend września to moc alternatywnej muzyki, w ramach pożegnania plenerowych koncertów na dziedzińcu klubu Forty Kleparz. W najbliższy piątek scena będzie należała do MROZA, który kontynuuje - przerwaną przez pandemię - trasę promującą album Aura.

W ramach cyklu #LatoNaFortach zagrają jeszcze Happysad (sobota) i Nosowska (niedziela). Gramy bezpiecznie, z zachowanym dystansem społecznym i zgodnie z aktualnymi obostrzeniami.

MROZU to producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, który łączy blues, soul i rock’and’rolla. To jeden z ciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej, czego dowód daje na energetycznych koncertach ze swoim rasowo brzmiącym zespołem. Jest zdobywcą wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a numery „Jak nie my to kto" czy „Nic do stracenia” śpiewa cała Polska.

Trzeci album artysty pt. „Rollercoaster" uzyskał status platynowej płyty. „ZEW”, nominowany do Fryderyków w kategorii alternatywa, pokrył się złotem i zyskał uznanie zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych. W zeszłym roku single „Napad” i „Aura” zagościły na stałe na notowaniach wielu stacji radiowych.

Data: 25 września.

Miejsce: dziedziniec klubu Forty Kleparz, ul. Kamienna 2 i 4

Czas: otwarcie dziedzińca - 18:00, start koncertu - 19:00.

Bilety: 69 zł / 79 zł (w dniu koncertu). Dostępne na stronie internetowej i w klubie Forty Kleparz (poniedziałek - czwartek godz. 10.00-14.00, piątek - niedziela godz. 12.00-22.00).

Szczegóły w tym miejscu.

Lato na Fortach to cykl koncertów plenerowych organizowanych na dziedzińcu XIX-wiecznych fortyfikacji. Nowa strefa koncertowa to powiew letnich festiwali, komfort i bezpieczeństwo w samym centrum miasta. Na miejscu dostępna jest strefa gastronomiczna, a w razie niepogody - parasole.


comments powered by Disqus