„Kino kontratakuje!”. Multipleksy wracają do gry

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

„Z niecierpliwością czekamy na ponowne spotkanie przed wielkim ekranem”. Kina studyjne wznowiły działalność w miniony piątek, teraz czas na multipleksy. Cinema City i Multikino wracają do gry w tym tygodniu. Na widzów czeka sporo filmowych nowości.

– Otwieramy wszystkie nasze kina w piątek 28 maja – dzień wcześniej niż planowaliśmy. Dlaczego nie tydzień wcześniej skoro to możliwe? Plan otwarcia przygotowaliśmy w oparciu o harmonogram zaprezentowany przez Premiera pod koniec kwietnia. Zgodnie z nim prowadziliśmy nasze rozmowy z dystrybutorami i mamy pewność, że witając Was w naszych kinach 28 maja, zaoferujemy wam wiele wspaniałych filmowych premier – Multikino już za kilka dni zaprosi widzów do swoich sal po długiej przerwie.

Na powitanie przygotowało dziesięć premier, w tym m.in. filmy takie jak „Cruella”, „Co w duszy gra”, Ojciec” czy „Mortal Kombat”.

Mecze i filmy

W swoim komunikacie zespół Multikina zaznaczył, że sale kinowe są bardziej bezpieczne niż inne miejsca spędzania wolnego czasu.

– Głównie za sprawą tego, że w salach kinowych jest stała wymuszona wymiana powietrza, istnieje możliwość kontrolowania dystansu między widzami (numerowane miejsca) oraz faktu, że podczas seansu w sali kinowej widzowie nie prowadzą rozmów – podkreśla zespół Multikina.

Oprócz filmowych premier, Multikino przygotowało również propozycje dla kibiców piłki nożnej. 29 maja w wybranych kinach sieci będą mogli zobaczyć finałowy mecz Ligi Mistrzów, a kilka tygodni później wybrane mecze Euro 2021.

„Kino kontratakuje”

„Kino kontratakuje! Dawno się nie widzieliśmy, lecz wkrótce powracamy!”. Takim hasłem wraca do gry sieć kin Cinema City. Filmowych premier nie zabraknie – w repertuarze znalazły się propozycje takie jak m.in. „Nomadland”, „Cruella”, „Mortal Kombat”, czy Wolka”.

– Dawno temu, w odległej galaktyce musieliśmy zamknąć bramy naszych kin. Nadszedł jednak dzień, którego wyczekiwaliśmy z zapartym tchem od kilku miesięcy. W piątek, 28 maja otwieramy ponownie kina Cinema City, by móc razem z wami przeżywać filmowe emocje na wielkim ekranie – informuje zespół Cinema City.

comments powered by Disqus