Klockoland – przygoda zbudowana z klocków

Planujesz rodzinny wypad? Wybierz miejsce, gdzie spełniają się dziecięce marzenia, a gry i atrakcje angażują do zabawy całą rodzinę. Okazuje się, że w niedalekim sąsiedztwie wawelskiego smoka można znaleźć postaci i roboty z najdalszych krańców świata. Jednak zanim przeżyjecie niezapomnianą rodzinną przygodę w świecie pełnym kolorów i interaktywnych modeli, sprawdź jakie atrakcje czekają na Was w Centrum Nauki i Zabawy Klockoland!

Na początek każdego gościa czeka prawdziwy test odwagi! Na szczęście Waszej rodzinie przez całą podróż towarzyszył będzie jeden z pomocnych i uśmiechniętych animatorów. Twoje dziecko będzie musiało stanąć oko w oko z podstępną Kobrą Zosią, która tylko czeka na to, by złapać nową ofiarę. Uratować Was może tylko refleks!

Nie udało się? Głowy do góry! Spróbujcie sterować Słoniem Jasiem tak, by wysoko unieść jego trąbę, a to na pewno przyniesie Wam powodzenie w dalszej części przygody. A szczęście z pewnością się przyda, zwłaszcza, że za rogiem czeka kolejny egzotyczny zwierzak – Krokodyl Rysiek.

Kiedy bez szwanku przebrniecie przez gąszcz interaktywnych dzikich stworów, czekają na Was same przyjemności! Podniebna rodzinna podróż na pokładzie latającego ninja?  Sprawdźcie, kto z Waszej rodziny będzie lepszy i uniesie się najwyżej!

Dla tych, którzy mają lęk wysokości, proponujemy alternatywę… Bardzo szybką alternatywę! W Klockolandzie Twoje dziecko może sterować białym Pendolino, usiąść za sterami formuły 1 albo zostać mistrzem kierownicy Monster Trucka. Jak widać każdy znajdzie tam coś dla siebie, bez względu na wiek czy zainteresowania!

Najmłodszym z pewnością spodoba się strefa klocków Duplo, w której można zbudować farmę, albo zostać maszynistą. Dziewczynki powinny przyłączyć się do konnej przejażdżki przyjaciółek z kolekcji Lego Friends. Zobacz gdzie mieszkają i czym się zajmują – Emma, Stephanie, Andrea, Mia i Olivia.

Twoje dziecko marzy o pozagalaktycznych przygodach? Ma je na wyciągnięcie ręki. W Klockolandzie na własne oczy zobaczy Orbitralną Stację Bojową prosto z Gwiezdnych Wojen i figurki z postaciami z filmu! Ale to nie koniec filmowych przygód. Co powiecie na zdjęcie z uroczym Wall-em?

Zdrowa rywalizacja to coś, co lubi każda rodzina. Curling, zdalnie sterowane piłkarzyki, tory przeszkód, warcaby Lego, wyścigi, labirynt – przekonajcie się, kto z Waszej rodziny jest najlepszy w każdej z tych konkurencji. To właśnie tutaj każdy może odkryć swoje mocne strony i nowe talenty.

Piętro wyżej, w kreatywnej sali budowania najmłodsi będą mogli wykazać się pomysłowością i umiejętnościami. Tam urzeczywistnią się wszystkie niesamowite konstrukcje, twórcze wizje i niepowtarzalne kreacje, które dzieci stworzą w głowach. W sąsiedniej sali odbywają się pokazowe warsztaty z robotyki, podczas których animatorzy pokazują jak zbudować prawdziwego robota lub inne ciekawe mechanizmy z klocków Lego.

Przed wyjściem czeka Was jeszcze obowiązkowa, pamiątkowa fotka rodzinna! Kim chcesz być – Minionkiem, królem, księżniczką? Wybór należy do Ciebie. W Klockolandzie spełniają się wszystkie marzenia, więc śmiało - daj się ponieść fantazji.

ul. Mikołajska 13, Kraków
www.klockoland.eu

 

comments powered by Disqus