Michałowice zapraszają na III Lokalne Targi Przedsiębiorczości. Będą twórcy rękodzieła i przebojowe kobiety

to już kolejna odsłona atrakcyjnych targów fot. Gmina Michałowice

Wójt Gminy Michałowice zaprasza na kolejne już III Lokalne Targi Przedsiębiorczości, które odbędą się 10 września 2023. Wydarzenie ma na celu przybliżenie mieszkańcom Gminy Michałowice potencjału jakim charakteryzuje się lokalna przedsiębiorczość.

Jest to cykliczna impreza, do udziału w której zapraszamy naszych przedsiębiorców z różnych branż, producentów żywności a także twórców rękodzieła.

Udział w Targach jest doskonalą okazją dla przedsiębiorców do zaprezentowania swoich usług i produktów szerokiej publiczności. Targi dają również możliwość nawiązania kontaktu i zacieśnienia współpracy pomiędzy przedsiębiorcami a także budują rozpoznawalność marki wśród uczestników wydarzenia.

Imprezie będą towarzyszyć prezentacje, warsztaty i liczne atrakcje dla naszych najmłodszych mieszkańców. A motywem przewodnim tegorocznych targów będą najbardziej przedsiębiorcze… pomysłowe… przebojowe kobiety!

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat powyższej imprezy oraz warunków uczestnictwa prosimy o kontakt pod numerami telefonu 12 388 76 38; 12 388 76 37; 12 388 76 72