Moc muzyki, moc gwiazd. Letnie Brzmienia pod Wawelem

fot. mat.prasowe

Koncertowe lato czas start! Już w ten piątek w Centrum Sportu Parkowa w Krakowie startują Letnie Brzmienia. Moc muzyki, moc gwiazd, moc wrażeń – to wszystko czeka na was przez całe wakacje!

Najpopularniejsi polscy artyści zawitają pod Wawel. „Ale jazz!”, „Mogło być nic” czy „Powinnam?” to tylko niektóre z przebojów, które zabrzmią w Centrum Sportu Parkowa w Krakowie.

Koncertowe lato

Koncerty w ramach wydarzenia Letnie Brzmienia potrwają od lipca do sierpnia 2021 roku. Podczas krakowskiej edycji wystąpią m.in. duet Kwiat Jabłoni, sanah, Artur Rojek, Brodka i KRÓL.

Letnie Brzmienia to seria koncertów plenerowych w dziewięciu największych polskich miastach organizowanych przez Good Taste Production. Program rozkłada się na całe wakacje – przez dwa miesiące w całej Polsce odbędzie się ponad 100 koncertów. W każdym mieście odbywają się one w innych terminach.

Kto zagra w Krakowie?

W plenerze usłyszeć będzie można m.in. Korteza, sanah, laureata Paszportów Polityki – KRÓLA - który zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty „Dziękuję” czy duet Kwiat Jabłoni, który przypomni, że „mogło być nic”, a jest wszystko.

Z nowym materiałem wystąpi Natalia Szroeder, której „Powinnam?” grają największe rozgłośnie radiowe w Polsce. W programie również koncerty Krzysztofa Zalewskiego, Artura Rojka, hani rani, Brodki, MROZA czy Pawła Domagały.

Ważne informacje

Dokładny harmonogram wydarzeń znajduje się na www.letniebrzmienia.pl, www.goodtaste.pl i Facebooku. Daty oraz godziny koncertów, a także ceny biletów są różne.

Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii Eventim.pl.

Bilety w cenie od 59 zł oraz karnety w cenie 249 zł są dostępne na www.eventim.pl/letniebrzmienia.

Dzieci do 6. roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

Koncertowy rozkład jazdy w Krakowie

2 lipca 2021 - KRÓL - koncert w ramach trasy promującej płytę „Dziękuję"

3 lipca 2021 - Fisz Emade Tworzywo

4 lipca – Kwiat Jabłoni - koncert promujący album „Mogło być nic”

8 lipca - Ania Dąbrowska (KONCERT ODWOŁANY)

9 lipca 2021 - Brodka

10 lipca 2021 - Jazz Band Młynarski-Masecki (KONCERT ODWOŁANY)

11 lipca 2021 - sanah

16 lipca 2021 – Krzysztof Zalewski

17 lipca 2021 - Kortez

23 lipca 2021 - Mikromusic

24 lipca 2021 - KARAŚ/ROGUCKI

25 lipca 2021 – hania rani

30 lipca 2021 - Bitamina + Miętha + Vito Bambino

31 lipca 2021 - Artur Rojek

6 sierpnia - BARANOVSKI

7 sierpnia 2021 - MROZU

13 sierpnia 2021 – Natalia Szroeder (KONCERT ODWOŁANY)

14 sierpnia 2021 - Paweł Domagała

Ważne informacje

Wszystkie koncerty odbędą się w Centrum Sportu Parkowa (ul. Parkowa 12a).

Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl. Koncerty organizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Akceptując regulamin zakupu
biletu, zatwierdza się także oświadczenie o stanie zdrowia. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na stronie oraz wydarzeniach facebookowych.

Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Partnerem Letnich Brzmień jest multiplatforma mobilności miejskiej FREE NOW.

Patroni medialni projektu to LoveKrakow.pl, Radio Zet, AMS, Gazeta Wyborcza i Onet.pl.