Na Wawelu stanie Żelazny Tron

W ramach promocji serialu „Ród smoka” HBO przygotuje na zamku królewskim różne atrakcje. Pojawi się m.in. żelazny tron, znany bardzo dobrze wszystkim serialowym fanom.

Jesteśmy na półmetku pierwszego sezonu serialu HBO Ród smoka, produkcji osadzonej 200 lat przed wydarzeniami znanymi z kultowej Gry o tron. Z tej okazji, aby umożliwić fanom serialu, ale także miłośnikom smoków i dobrych opowieści, jeszcze głębsze zanurzenie się w tym świecie, zapraszamy na smoczą ekspozycję HBO Max, która przygotowana została na Wawelu, czyli sercu najbardziej smoczego miasta w Polsce – czytamy w komunikacie prasowym HBO.

Od 19 do 25 września na fanów czekać będą serialowe atrakcje. Na tarasie Zamku Królewskiego na Wawelu stanie serialowy Żelazny Tron, na którym każdy będzie mógł zasiąść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Poza tronem na wzgórzu wawelskim (oraz w Smoczej Jamie) pojawią się także ślady targaryenowych smoków – czaszka wielkiego Baleriona, a także smocze jaja, z których być może kiedyś wyklują się nowe bestie.