Polskie hity w symfonicznej odsłonie zabrzmią w Tauron Arenie Kraków

fot. Pawel Konarzewski

„Biała Armia”, „Nie płacz Ewka”, „Byłam Różą” i wiele, wiele przebojów innych w wersji instrumentalnej. To oznacza tylko jedno: wielkimi krokami nadchodzi Sympho Star, czyli największa impreza andrzejkowa w Krakowie - niezwykły symfoniczny koncert, na którym na scenie znajdzie się przeszło 150 artystów i gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

28 listopada Tauron Arena Kraków rozbłyśnie blaskiem muzycznych gwiazd. W niepowtarzalnej, symfonicznej odsłonie wysłuchamy największych przebojów polskich gwiazd wielu pokoleń, m.in. Kayah, Beaty Kozidrak, czy Viki Gabor.

Wyjątkowy występ zapowiedział także Grzegorz Markowski, który niedawno oficjalnie zakończył karierę z zespołem Perfect.

Znane przeboje w nowej odsłonie

Polskie gwiazdy wystąpią pod batutą słynnego dyrygenta i kompozytora Przemysława Pasternaka, Polska Orkiestra Muzyki Filmowej zagra akompaniament dla największych polskich hitów.

– Potężna orkiestra symfoniczna, chóry i największe polskie gwiazdy. Nie będzie to wyłącznie impreza do siedzenia i oglądania, ale przede wszystkim do wielkiej zabawy. Wybraliśmy polskie ikony. To m.in. Beata Kozidrak, Grzegorz Markowski, Kayah. Nie zabraknie reprezentantek i reprezentantów młodszego pokolenia. Wśród artystek i artystów znaleźli się m.in. Viki Gabor, Michał Szczygieł czy Juan Carlos Cano, który jest polsko-zagranicznym rockmanem. Nie zabraknie największych hitów gwiazd. Zabrzmią m.in. „Biała armia” Beaty i Bajmu czy „Dmuchawce, latawce, wiatr” Urszuli. To będą znane i lubiane przeboje, ale zaprezentowane w niepowtarzalnej, symfonicznej odsłonie – mówi Maestro koncertu Przemysław Piotr.

W tegoroczne Andrzejki po raz pierwszy publiczność usłyszy i zobaczy autorów znanych utworów w zupełnie innym wydaniu. Hity takie jak „Biała Armia”, „Nie płacz Ewka”, „Byłam Różą”, ale też „Superstar”, „Więcej” i wiele innych w wersji instrumentalnej staną się niezwykłym doświadczeniem dla zgormadzonej publiczności.

Największa impreza andrzejkowa odbędzie się w Tauron Arenie Kraków 28 listopada 2021 roku (niedziela) o godz. 19.00. Informacje o wydarzeniu i bilety dostępne na stronie eBilet.pl.

comments powered by Disqus