Prezenty, choinki i kuchnia świata. Świąteczny Kiermash coraz bliżej

Przed nami świąteczny Kiermash fot. mat.prasowe

Świąteczna atmosfera zagościła się w Krakowie już na dobre. W poszukiwaniu odpowiednich prezentów z pewnością pomoże kolejna odsłona Kiermashu, który odbędzie się w Hotelu Forum od 15 do  16 grudnia. LoveKraków.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Na miejscu jak zawsze będą na was czekać ubrania, biżuteria, akcesoria i gadżety od polskich projektantów. Oprócz tego pojawi się Strefa Kosmetyków Naturalnych pełna ekologicznych i wegańskich produktów.

Nie zabraknie strefy designu czy strefy dla dzieci przygotowanej przez Kraków ŁAŁ. O zaspokojenie kulinarnych potrzeb zadba Art & Food Bazar. Pyszne jedzenie i przetwory to tylko niektóre ze smakowitych niespodzianek prosto z cyklicznych targów kulinarnych odbywających się na Starym Kleparzu. Delikatesy z całego świata, kieliszek dobrego wina czy może danie przygotowane przez profesjonalistów i pasjonatów? Wybór należy do was.

Coś dla poszukiwaczy prezentów

Organizatorzy zapewniają również, że „magicznego klimatu pełnego niespodzianek i nowości” na pewno nie zabraknie.

– Nasi wystawcy jak zwykle pokażą ubrania stworzone z myślą o wszystkich, którzy uwielbiają modę i stawiają na najwyższą jakość tkanin i wykonania. Podczas grudniowej edycji nie tylko wybierzecie garderobę i gadżety dla siebie. Będzie to świetna okazja, by kupić oryginalne prezenty pod choinkę dla bliskich i przyjaciół – przyznają organizatorzy Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan.

Dla tych, których zmęczą gwiazdkowe przygotowania, będą mogli odpocząć w Strefie Chilloutu. Dodajmy – ciekawie zaprojektowanej.

– Zaprosiliśmy tu projekt #sztukiwarte stworzony przez Litograf Studio. Inicjatywa powstała, abyście mogli zainwestować w dzieła sztuki polskich artystów - grafików warsztatowych. Prezentowane prace powstają przy użyciu najstarszych technik druku - wypukłodruku, wklęsłodruku, litografii, ale także technik mieszanych i monotypii. Litograf odpowiada za dobór dzieł i zaproszenie do udziału wybranych artystów z całej Polski – przyznają organizatorzy.

To jeszcze nie koniec. Przestrzeń pod Hotelem Forum wypełni zapach prawdziwych, świeżych choinek z Leszczyny – podkrakowskiej hodowli. Odwiedzający będą mogli kupić drzewka cięte i doniczkowe.

Kiermash odbędzie się 15 i 16 grudnia w godzinach 11.00 – 19.00 w Hotelu Forum. Wstęp wolny.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/698107187255824/

comments powered by Disqus