Sympho House. Koncert hitów muzyki house w wykonaniu orkiestry symfonicznej [KONKURS]

Sympho House czyli koncert największych hitów muzyki house w wykonaniu orkiestry symfonicznej i udziale dj’a oraz wokalistów na żywo. Jest to unikalne połączenie muzyki house i symfonicznych brzmień w wykonaniu Visual Symphony Orchestra, DJ-a Wookiego i utalentowanych wokalistów.

Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory takich artystów jak: Faithless, Moloko, Bob Sinclar, Daft Punk, Eric Prydz, Basement Jaxx, Modjo, Armand van Helden, Kygo, Avicii i inni.

Ze względu na złożoność projektu powstała Visual Symphony Orchestra składająca się kilkudziesięciu najlepszych muzyków orkiestrowych w Polsce pod kierownictwem doświadczonego kompozytora i aranżera — Dariusza Tarczewskiego.

Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy także DJ-a Wookie, którego ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z muzyką klubową nadało projektowi Sympho House wyjątkowy charakter.

Na scenie pojawią się znakomici wokaliści: Kasia Wilk, Kasia K8 Rościńska, William Prestigiacomo i Daniel Moszczyński.

Sympho House to nie tylko muzyka to także multimedialno-świetlny spektakl oddający niesamowity klimat balearskich klubów muzycznych. To potężna dawka housowej energii w symfonicznych aranżacjach z udziałem Orkiestry oraz DJ-a na żywo. Na tym koncercie z pewnością trudno będzie stać w miejscu!

21.08.2021 Kraków ARENA LATO – Letnia scena plenerowa TAURON ARENA KRAKÓW

Godz. 20:00
Bilety: www.visualproduction.pl

Koncert Sympho House organizowany przez Visual Production jest częścią Summer Sky Festival 2021 – cyklu letnich wydarzeń kulturalnych w całej Polsce. 22 sierpnia w tym samym miejscu, swój koncert da także Nosowska.

W ramach Summer Sky Festival utworzone zostaną specjalne strefy chilloutu, gdzie będzie można coś zjeść, wypić i zrelaksować się ze znajomymi. Strefy chilloutu umożliwią before i after party.

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW LOVEKRAKÓW.PL

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie! Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na Sympho House (21.08) i dwa podwójne zaproszenia na koncert Nosowskiej w ramach Summer Sky Festival (22.08). Aby wziąć udział w konkursie, zgłoś się na maila konkurs@lovekrakow.pl odpowiadając prawidłowo na pytanie: Wymień wokalistów, którzy pojawią się na scenie podczas koncertu Sympho House. Na zgłoszenia czekamy do 1 sierpnia do godziny 22:00.

W 2021 Summer Sky Festival odbędzie się w kilku polskich miastach. Dokładny harmonogram wraz z wszelkimi informacjami oraz możliwość zakupu biletów znajduje się na stronie organizatora: visualproduction.pl. Koncerty będą odbywały się zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa. Aktualne informacje organizacyjne publikowane będą również na wydarzeniach facebookowych.

Bilety: www.visualproduction.pl

Patronat Medialny: Radio Eska, Polska Press Grupa

comments powered by Disqus