Ciocia Renia zaczęła rewolucję w Krakowie, a już niedługo zamierza podbić cała Polskę!

W Krakowie wystartowała aplikacja mobilna do prania i prasowania. Dzięki niej odświeżymy garnitur czy wypierzemy suknie wieczorową bez wychodzenia z domu. Ciocia Renia to aplikacja jakiej u nas jeszcze nie było.

Chyba każdemu z nas zdarzyło się w życiu skorzystać z usług pralni, np. żeby odświeżyć garnitur przed ważnym spotkaniem, czy wyprać sukienkę na wesele. Nie zawsze usługa wyglądała tak, jakbyśmy tego chcieli. Znamy historie, w których zgięły w pralni buty, zniszczono garnitur czy nie doprano plam na koszuli. Do tego dochodzi brak czasu na dojazd do pralni, aby oddać swoje rzeczy. Twórcy aplikacji rozumieją to w stu procentach, ponieważ w dzisiejszych czasach walczymy o każdą wolną chwilę, a myśl o godzinie spędzonej w korku, żeby tylko zawieźć pranie, nie jest raczej przyjemna.

Rozwiązaniem wspomnianych problemów jest Ciocia Renia. Pralnia, która jako pierwsza w Polsce uruchomiła aplikację mobilną, przez którą możemy zamówić pranie i prasowanie, z odbiorem i dostawą. Aktualnie usługa działa na terenie Krakowa i okolic, ale już niedługo będzie dostępna w innych większych miastach.

Cała usługa polega na tym, że w aplikacji wybieramy co chcemy wyprać, podajemy adres oraz godzinę odbioru, a kierowca z pralni przyjedzie po nasze ubrania. Inny adres odbioru i dostawy nie jest żadnym problemem. Praniem i prasowaniem zajmuje się już personel Cioci Reni. Gdy ubrania będą gotowe, kierowca odwiezie je w dniu i godzinie, którą wcześniej wybraliśmy w aplikacji. O tym na jakim etapie jest nasze pranie dowiadujemy się na bieżąco. Aplikacja wysyła powiadomienia, gdy zamówienie zmieni status. Dodatkowym atutem jest to, że nie musimy pamiętać o potwierdzeniu z pralni, ponieważ historia zamówień zapisywana jest na koncie użytkownika.

Zapytaliśmy twórców aplikacji o to co wyróżnia Ciocię Renię na tle innych pralni:
“Najważniejszą kwestią jest jakość, którą oferujemy. Staramy się dostarczyć naszym klientom jak najlepsze doświadczenia podczas korzystania z naszych usług. Pralnia Ciocia Renia istnieje już od 7 lat a my ciągle stawiamy na rozwój i szkolenie pracowników. W przypadku następnych pralni będziemy ciągle dążyć do podnoszenia naszych standardów” - mówi Mateusz Data, jeden z twórców innowacyjnej aplikacji.

Sprawdziliśmy ceny za pranie i prasowanie poszczególnych ubrań. Porównując je z cenami w jednej z popularniejszych pralni w centrum Krakowa, jesteśmy mile zaskoczeni. Wszystkie ceny są bardzo zbliżone, a niektóre nawet niższe. A ile kosztuje dostawa? Nic, wszystko jest już zawarte w cenie prania. Kolejnym atutem aplikacji jest tzw. CiocioKlub, czyli program lojalnościowy, w którym klienci mogą zbierać punkty za wykonane zamówienia i w przyszłości wymienić je na darmowe pranie.

Korzystając z Cioci Reni, aby oddać rzeczy do pralni, nie musimy wychodzić z domu i tracić już na to czasu, ani troszczyć się o jakość usługi. Od teraz nie wyobrażam sobie podróży do zwykłej pralni.

Dla naszych czytelników udało nam się załatwić specjalny kod rabatowy o wartości 20zł na pierwsze zamówienie. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia w polu kod rabatowy wpiszemy “LOVEKRAKOW” i gotowe.

ZAPRASZAMY -> https://ciociarenia.pl