Enrique Iglesias wraca do Polski. Już w maju wystąpi w Krakowie

Hity takie jak „Bailamos”, „Hero” czy „Be With You”  zna cały świat.

Okazja, by posłuchać ich na żywo już 7 maja. To właśnie wtedy w krakowskiej Tauron Arenie zagra Enrique Iglesias.

Wokalista postanowił wrócić do Polski w ramach trasy koncertowej „All the hits live”. W majowy wieczór fani artysty przeniosą się w niezwykły świat mieszanki muzyki pop i latynoamerykańskiej.

– W ciągłym biegu, z samolotu do busa, z miasta do miasta uwielbiam to! Spotykam swoich fanów i daje mi to wiele szczęścia. Nie mogę doczekać się koncertu w Polsce. To zawsze bardzo ekscytujące spotkanie. Kocham polskich fanów. Do zobaczenia w Krakowie  – zaprasza na swoje show Enrique Iglesias.

Nazwa trasy zobowiązuje – na liście nie zabraknie największych przebojów wokalisty. „All the hits live” to jednak nie tylko kompilacja jego największych przebojów, ale również widowiskowa oprawa wizualna. Na uczestników koncertów czeka scenografia z multimedialną ścianą LED o powierzchni 500 m2, pełna efektów specjalnych i pirotechnicznych oraz najnowszą technologią dźwięku.

Książę muzyki pop

Enrigue Iglesis zaczął komponować w wieku 13 lat. Kiedy miał 21, był już zaliczany do najbardziej wpływowych artystów współczesnego popu. Za każdym razem kiedy pojawia się na scenie, wśród publiczności wywołuje niezwykłe emocje.

Do tej pory jest jedynym współczesnym artystą, który ma na swoim koncie rekordową liczbę hitów. A utwory takie jak „Bailamos”, "Rhythm Divine” czy "Be With You” znane są na całym świecie.

Hity takie jak „Duele El Corazon”, „Subeme La Radio”, „El Bañoet and Move To Miami” regularnie okupują najwyższe miejsca list popularności na całym świecie.

Kiedy Iglesias zdecydował, że zagra w Europie kilka dodatkowych koncertów, wszystkie bilety zostały wyprzedane w kilka dni. W ramach nowego tournee zaprezentował się w Pradze, Budapeszcie, Lublanie, Oslo, Atenach, Kopenhadze i Lizbonie. W zeszłym miesiącu Enrique Iglesias na koncert w Kijowie wyprzedał całkowitą liczbę biletów – a było ich aż 75 000.

Informacje o biletach

Bilety na koncert “All the hits live” w Krakowie są dostępne TUTAJ >>

Zapraszamy również na oficjalny Instagram Artysty, gdzie znajduje się dużo materiałów z trwającej trasy koncertowej:

https://www.instagram.com/enriqueiglesias/

comments powered by Disqus