II Nowohuckie Senioralia już w niedzielę!

fot. Materiały prasowe

Koncerty, aktywności sportowe, konkursy, badania i porady, degustacje, występy lokalnych grup wokalnych i recital Jacka Wójcickiego – to wybrane punkty programu II Nowohuckich Senioraliów. Plenerowa impreza na placu przed Nowohuckim Centrum Kultury odbędzie się 21 sierpnia, rozpocznie się o godz. 15.00 i potrwa do późnego wieczora.

II Nowohuckie Senioralia odbędą się 21 sierpnia. Plenerowa impreza zostanie zorganizowana przed Nowohuckim Centrum Kultury, rozpocznie się o godz. 15.00 i potrwa do późnego wieczora.

Uczestnicy imprezy będą mogli bawić się w specjalnie zorganizowanych strefach zdrowia, aktywności i kultury. Planowane są konkursy z nagrodami, degustacje, prelekcje, występy lokalnych grup wokalnych i tanecznych, pokazy mody. Uczestnicy Senioraliów będą mogli skorzystać z nieodpłatnych badań, porad dietetyków i innych specjalistów. Na zakończenie wydarzenia odbędzie się recital Jacka Wójcickiego i potańcówka.

Nowohuckie Senioralia to inicjatywa przygotowana przede wszystkim z myślą o seniorach, ale w programie przedsięwzięcia znajdują się także propozycje dla całych rodzin. Będzie to więc wielkie rodzinne święto, łączące pokolenia.

Szczegółowy pogram imprezy oraz dodatkowe informacje można znaleźć na profilu Krakowski Generator Społeczny, a także na specjalnej, senioralnej odsłonie strony miasta Kraków Dla Seniora.

LoveKraków.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

comments powered by Disqus