Jonas Brothers wystąpią w Tauron Arenie

4 sierpnia rusza regularna sprzedaż biletów na koncert Jonas Brothers w Tauron Arenie. Muzycy pojawią się w Krakowie w przyszłym roku.

Na 30 maja 2024 roku zaplanowany został koncert popularnej grupy w Krakowie. Jonas Brothers zaprezentują się krakowskiej publiczności w ramach trasy The Tour. Artyści wystąpią w sumie na 27 koncertach w Europie, Australii i Nowej Zelandii.

– Nowa część trasy będzie ich pierwszym występem w Polsce, Austrii, Czechach, Irlandii Północnej, Hamburgu, Lyonie, Monachium i Norwegii. Zespół ogłosił również ogromne przedłużenie trasy w Ameryce Północnej, z 26 nowymi koncertami, dzięki czemu ich najbardziej ambitna trasa liczyć będzie łącznie 90 koncertów w 20 krajach – informują organizatorzy.

Jonas Brothers od 2005 roku tworzą Nick Jonas, Joe Jonas i Kevin Jonas.  Artyści na tę chwilę ponad 20 milionów albumów, otrzymali dwie nominacje do nagrody Grammy, pojawili się na liście Billboard Hot 100 z 26 hitami, zanotowali trzy kolejne debiuty na pierwszym miejscu na liście Billboard 200 i wygenerowali miliardy streamów.

W 2023 roku Jonas Brothers zespół wydał album „The Album” z przebojowymi singlami „Waffle House”i „Wings”