Mieszkańcy Nowego Bieżanowa bez tramwajów [INFORMATOR]

fot. Krzysztof Kalinowski
W najbliższy weekend, 17 i 18 kwietnia, tramwaje nie dojadą do pętli „Nowy Bieżanów P&R”. Uruchomiona zostanie linia autobusowa nr 703.

Powodem dwudniowego zawieszenie ruchu do nowego Bieżanowa będą prace utrzymaniowe torowiska. Linir nr 3, 9 i 13 będą kursowały tylko do pętli „Prokocim”. Pasażerowie będą mogli skorzystać z zastępczej linii autobusowej 703, kursującej na trasie „Nowy Bieżanów Południe” - „Bieżanowska” (ul. Aleksandry, ul. Ćwiklińskiej, „Nowy Bieżanów P+R”, ul. Ćwiklińskiej, ul. Teligi, ul. Wielicka –„Bieżanowska” (powrót: ul. Kamieńskiego, ul. Malborska, ul. Wielicka).

Linia nr 703 zatrzymywać się będzie na następujących przystankach: „Nowy Bieżanów Południe”, „Nowy Bieżanów P+R”, „Ćwiklińskiej”, „Nowy Prokocim”, „Teligi”, „Prokocim Szpital” (w kierunku „Bieżanowskiej” na ul. Wielickiej, w kierunku „Nowego Bieżanowa P+R” na ul. Teligi), „Prokocim” (na wysokości pętli tramwajowej, tylko w kierunku „Bieżanowskiej”), „Wlotowa”, „Bieżanowska” (końcowy i początkowy na ul. Wielickiej w kierunku centrum, przelotowy na ul. Wielickiej w kierunku „Nowego Bieżanowa P+R”).

Aurobusy będą odjeżdżać co 7 minut w sobotę i w niedzielę od godz. 8.00 oraz co 10 minut w niedzielę do godz. 8.00. Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Bieżanów-Prokocim
comments powered by Disqus