Multikino Kraków obniża ceny biletów

Na taką wiadomość czekali wszyscy kinomani z Krakowa. Multikino postanowiło obniżyć cenę biletów. Teraz za dwa bilety zapłacicie tam równowartość jednego biletu w innym kinie.

Od 29 listopada krakowskie Multikino wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich miłośników X muzy. Cennik kina został obniżony i uproszczony do granic możliwości. Teraz za każdy bilet na każdy film w dowolnym dniu zapłacimy tylko 14,90 zł. Z dopłatą musimy się liczyć jedynie wtedy, gdy wybierzemy seans 3D. Multikino nie mogło wybrać lepszego terminu - repertuar aż pęka w szwach od świetnych hitów. Już teraz możemy oglądać wzruszający komediodramat z Magdaleną Różczką "1800 gramów" oraz komedię romantyczną "Jak poślubić milionera" z Małgorzatą Sochą. Wielbiciele brytyjskiego humoru i klimatu rodem z "To właśnie miłość" z pewnością zainteresują się "Last Christmas" z Emilią Clarke, gwiazdą serialu "Gra o tron". Warto załapać się także na debiutujące niedawno "Na noże" oraz "Le Mans '66" - odpowiednio wyjątkowo zakręcony kryminał oraz emocjonująca historia pojedynku dwóch gigantów motoryzacyjnych: Forda i Ferrari.

Już w najbliższy weekend Multikino zaprasza do siebie najmłodszych kinomanów. Od 6 do 8 grudnia w kinie odbywać się będą Długie Mikołajki, a repertuar zostanie dopasowany pod gusta wielbicieli familijnej rozrywki. Prym wiodą dwie produkcje Disneya - "Czarownica 2" z Angeliną Jolie oraz "Kraina lodu 2", czyli kontynuacja megahitu, który wylansował przebój "Mam tę moc" i stał się jedną najpopularniejszych animowanych baśni kultowego studia. Młodzi widzowie oraz ich opiekunowie obejrzą także nowy film od twórców przebojowych "Minionków", czyli "Śnieżną paczkę". W ofercie będą także fabularne filmy dla wielbicieli zwierząt, wzruszeń i niesamowitych przygód - "Ratując Florę" (opowieść o przyjaźni dziewczynki i słonia) oraz "Młody renifer Alex", w którym będziemy świadkami narodzin i dorastania tytułowego jeleniowatego.

Największym hitem grudnia będą oczywiście "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie", czyli nie tylko finał trylogii, ale i zakończenie wątków wszystkich dotychczasowych filmów z serii. Widowiskowe walki w komosie, pojedynki na miecze świetlne, kultowe postacie oraz przenikająca wszystko Moc - taki film koniecznie trzeba obejrzeć na wielkim ekranie. W repertuarze znajdzie się także miejsce na premiery z nieco bliższych zakątków galaktyki. W grudniu na ekranach zobaczymy między innymi Pawła Wilczaka w "Panu T.", komediodramacie o pisarzu uwikłanym w socrealistyczny absurd, szaloną komedię od twórców "Chłopaki nie płaczą", czyli "Futro z misia" czy najnowsze dzieło Romana Polańskiego "Oficer i szpieg". Za bilet na wszystkie wspomniane tu filmy zapłacimy oczywiście tylko 14,90 zł.

Multikino w Krakowie znajduje się przy ul. Dobrego Pasterza 128. Bilety w nowej, niższej cenie na premierowe seanse można nabyć w kasie Multikina, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną. Do zobaczenia na seansach!

comments powered by Disqus