Od czwartku utrudnienia na ul. Kocmyrzowskiej. Sprawdź szczegóły

fot. LoveKraków.pl

To w związku z koniecznością przebudowy sieci ciepłowniczej.

Wykonawca rozbudowy ul. Kocmyrzowskiej od węzła Grębałów do skrzyżowania ul. Kantorowicka/Bukszpanowa planuje wprowadzić niewielkie zmiany w organizacji ruchu. Nie spowodują one utrudnień w dniu Wszystkich Świętych – informują urzędnicy.

Zmiany obejmą odcinek od ul. Darwina na wysokości kościoła. Od 26 października wykonawca rozpocznie roboty po stronie północnej w związku z utwardzeniem terenu pod tymczasowy przystanek KMK. Prace będą prowadzone na pasie zieleni i nie powinny wpływać na przejezdność ul. Kocmyrzowskiej.

Z kolei od 2 listopada, na około 2 tygodnie planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu na potrzeby przebudowy ciepłociągu i kanału przełazowego przez ul. Kocmyrzowską. W tym etapie zwężenie wprowadzone będzie na pasie południowym. W przypadku chwilowego zajęcia połowy jezdni poza godzinami szczytu, ruch będzie kierowany przez osoby uprawnione.

W tymczasowej lokalizacji (na wysokości kościoła) będzie działać przystanek Darwina 03. Na czas prowadzenia prac zamknięty będzie chodnik po stronie południowej na odcinku od Darwina do przystanku autobusowego.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Wzgórza Krzesławickie