Ostatnie dni lodowiska przy Tauron Arenie

fot. Agata Wnuk/LoveKraków.pl

To już ostatnie dni, by odwiedzić lodowisko przy Tauron Arenie w Parku Lotników Polskich. Ślizgawka będzie działać do poniedziałku 28 lutego.

Harmonogram

26-27 lutego (sobota-niedziela) godz. 9:00-22:00
O godz. 12:00, 15:00 i 18:00 – półgodzinna przerwa techniczna.28 lutego  (poniedziałek) – godz. 9:00-21:00
W tym: godz. 9:00-13:30 – możliwość bezpłatnego korzystania z lodowiska przez dzieci i młodzież szkolną z Krakowa.
O godz. 12:00, 15:00 i 18:00 – półgodzinna przerwa techniczna

Darmowy wstęp, w wybranych godzinach, jest możliwy za okazaniem legitymacji szkolnej. Dzieci do lat 12 mogą jeździć na lodowisku wyłącznie z opiekunem (w tym przypadku konieczny jest zakup biletu przez osobę dorosłą). Zwolnienie z opłaty za wstęp przysługuje opiekunom grup szkolnych (1 osoba/ 10 uczniów). Z akcji mogą również skorzystać przedszkolaki – pod okiem rodziców.

Informacje praktyczne

Jednorazowe wejście na teren lodowiska trwa od momentu zakupu biletu do najbliższej przerwy technicznej, opuszczenia terenu lodowiska lub zakończenia funkcjonowania lodowiska.

Dzieci do lat 12 mogą korzystać z lodowiska tylko pod opieką rodziców lub opiekunów, konieczny jest zakup wejściówki przez osobę dorosłą. Wszystkim użytkownikom organizatorzy zalecają jazdę w kaskach, ochraniaczach na ręce, łokcie i kolana.

Więcej informacji o lodowisku, harmonogramie ślizgawek, biletach i wypożyczali sprzętu można znaleźć na stronie obiektu: www.tauronarenakrakow.pl.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Czyżyny
comments powered by Disqus