Promocje w salonach Pan Materac w Krakowie – rabaty do 25%!

Zapraszamy do salonów Pan Materac w Krakowie! Bogata ekspozycja produktowa, wysokiej jakości materace w atrakcyjnych cenach oraz kompleksowa pomoc w wyborze produktów – to wszystko znajdziesz w salonach Pan Materac w Galerii Solvay Park przy ul. Zakopiańskiej 105 oraz ul. Jasnogórskiej 4! Przyjdź do jednego z salonów i wybierz wyjątkowe produkty do swojej sypialni! Zapraszamy!

Największy wybór materacy w Krakowie!

W każdym z naszych salonów posiadamy bogatą ekspozycję produktową, dzięki której klienci mają możliwość przetestowania wielu materacy w jednym miejscu. Oferujemy produkty od sprawdzonych i renomowanych na rynku producentów, których jakość potwierdzają liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów.

Pan Materac to również własna kolekcja materacy dostosowana do aktualnych potrzeb klientów! Materace piankowe – Original Thermo, Select Massage, Tempo oraz materace z wkładem kieszeniowo-piankowym – Original Multi, Puls, Rytm, Original Strong i Select Dynamic. Sprawdź teraz i skorzystaj z promocji!

Materace z kolekcji Pan Materac taniej o 25% od cen regularnych!

W ofercie dostępne są również produkty od innych renomowanych producentów. Cieszące się wielką popularnością w naszym kraju materace Hilding, produkty od polskiego producenta Janpol, materace Sembella, Materasso i Mollyflex, jak również produkty z ekskluzywnych kolekcji Tempur, Gomarco, Serta, Magniflex i Curem – to wszystko znajdziesz w salonach Pan Materac w Krakowie!

Pełna oferta produktowa na: www.panmaterac.pl/materace-38

Profesjonalna pomoc w wyborze produktów do sypialni!

W salonach Pan Materac zapewniamy kompleksową pomoc w wyborze produktów do sypialni. Nasz profesjonalny zespół doradców służy pomocą i radą w kwestii doboru odpowiedniej powierzchni spania. U nas znajdziesz wygodny materac i solidne łóżko do sypialni! Sprawdź teraz w naszych salonach w Krakowie! Zapraszamy!

Lokalizacja salonów Pan Materac w Krakowie:

www.panmaterac.pl/c/materace-krakow-67

Galeria SOLVAY PARK

ul. Zakopiańska 105

30-418 Kraków

tel.: 12 213 22 13

e-mail: krakow2@panmaterac.pl

Godziny otwarcia:

Pn. - Pt.: 10:00 – 20:00

Sobota: 10:00 – 20:00

Niedziela: nieczynne

 

www.panmaterac.pl/c/materace-krakow-54

ul. Jasnogórska 4

31-358 Kraków

tel.: 12 307 22 24

e-mail: krakow1@panmaterac.pl

 

Godziny otwarcia:

Pn. - Pt.: 10:00 – 19:00

Sobota: 10:00 – 18:00

Niedziela: nieczynne


comments powered by Disqus