Radio Kraków licytuje dla chorego kolegi

fot. Radio Kraków

W mediach społecznościowych Radia Kraków trwa zbiórka pieniędzy na kosztowne leczenie dziennikarza muzycznego Andrzeja Kukuczki.

Oryginalna koszulka Chicago Bulls z autografem Michaela Jordana, prywatny koncert Andrzeja Sikorowskiego z wybranym przez darczyńcę repertuarem, indywidualna lekcja gry na basie z Pawłem Mąciwodą, czy przejażdżka za kierownicą superszybkiego, ekskluzywnego samochodu – przyjaciele dziennikarza Radia Kraków Andrzeja Kukuczki, jego koledzy z pracy zwarli szyki, aby pomóc Andrzejowi Kukuczce w zebraniu kwoty potrzebnej na ratującą życie, kosztowną terapię onkologiczną w Kolonii.

Licytacje już wystartowały na Facebooku Radia Kraków, wielki antenowy finał w piątek 16 października.

Szansą dla Andrzeja Kukuczki, dziennikarza muzycznego Radia Kraków, w walce ze zbyt długo diagnozowanym glejakiem - złośliwym nowotworem mózgu, jest kosztowna cykliczna terapia immunologiczna w specjalistycznej klinicew Kolonii.

Leczenie nie jest w Polsce dostępne, nie jest też refundowane. Dzięki kilkuset darczyńcom, na skarbonkę Andrzeja Kukuczki na stronach Fundacji Alivia, udało się zebrać już prawie 86 tysięcy złotych, ale na kontynuowanie cyklu kosztownej, dającej szansę na skuteczną walkę z glejakiem terapii immunologicznej potrzebnych jest aż 250 tysięcy złotych.

Aktualności

Pokaż więcej