Śmiertelne ugodzenie nożem w trakcie libacji. 49-latek z zarzutem zabójstwa

fot. Krzysztof Kalinowski
49-latek jest podejrzany o to, że śmiertelnie ugodził nożem mężczyznę, z którym pił alkohol w jednym z hoteli w rejonie Bieńczyc. Poszkodowany zmarł.
Dramatyczne sceny rozegrały się w trakcie libacji alkoholowej, która odbywała się 6 stycznia br. w hotelu w rejonie Bieńczyc. Brało w niej udział łącznie pięć osób: czterech mężczyzn oraz kobieta.

W pewnym momencie doszło do awantury. W efekcie jeden z mężczyzn ugodził nożem innego z uczestników zakrapianej imprezy. Policja twierdzi, że sprawcą jest 49-latek. Miał ponad 2,3 promile alkoholu w organizmie.

Ofiara została ugodzona nożem w okolice klatki piersiowej. Na miejscu pojawili się ratownicy medyczni. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Jego życia nie udało się uratować.

Policja zatrzymała łącznie pięć osób. Funkcjonariusze ustalili, że jeden z uczestników libacji, 61-letni mężczyzna, zacierał ślady. Grozi mu za to do pięciu lat więzienia. Na razie ma dozór policji.

49-latek usłyszał natomiast zarzut zabójstwa. Grozi mu dożywocie. Trafił do aresztu, gdzie na razie spędzi trzy miesiące.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Bieńczyce