To po prostu piękny zawód! Dziś świętujemy Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego

Każdy z Was może świętować ten wyjątkowy dzień razem z nami, każdy z Was może wykonywać ten piękny zawód. Chcesz zostać kierowcą autobusu? Nie ma problemu!  Sfinansujemy Twój kurs kat. D.

Ale po kolei. Kim jesteśmy i co my tu robimy?

Jesteśmy prywatnym operatorem komunikacji miejskiej, a nasze nowoczesne autobusy przewożą pasażerów Krakowa, Warszawy, Wrocławia i Bydgoszczy. W piątek 10 maja br. obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego i przy tej okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim kierowcom pracującym w naszej spółce oraz w firmach konkurencyjnych, dbającym każdego dnia o bezpieczeństwo pasażerów korzystających z komunikacji miejskiej, za poświęcenie, uśmiech na twarzy i…wyrozumiałość dla pasażerów.

Nowa jakość od Mobilis – już od października nowoczesne stanowisko pracy. Kontynuujemy naszą obecność w Krakowie nowymi autobusami

Od 19 października 2024 roku rozpoczniemy realizację nowego, dziesięcioletniego kontraktu na świadczenie usług przewozu pasażerów dla mieszkanek i mieszkańców stolicy Małopolski. Dzięki podpisanej umowie z Zarządem Transportu Publicznego w Krakowie będziemy obsługiwali 29 linii autobusowych na terenie całego miasta - 151 nowymi niskopodłogowymi i niskoemisyjnymi pojazdami. W naszej ofercie znajdują się w pełni ekologiczne autobusy, w których dbamy o wygodę naszych pracowników. Od w stu proc. wydzielonej, klimatyzowanej kabiny, przez wygodny, regulowany fotel kierowcy czy komputer pokładowy z nawigacją, po nowoczesne systemy bezpieczeństwa.

Mobilis - Ważne, z kim pracujesz!

Wiele lat funkcjonowania na rynku utwierdziło nas, że Mobilis jest wyjątkowy, ponieważ tworzą go wyjątkowi ludzie, bez których kroczenie do przodu nie byłoby możliwe. Cieszymy się, że w tym gronie  znajduje się duża ilość kobiet, które świetnie sprawdzają się w roli kierowców autobusów (kiedyś ten zawód był uważany za typowo męski, dziś w samej spółce Mobilis na tym stanowisku pracuje ponad 40 kobiet).

Coraz więcej Pań decyduje się wybrać taki rodzaj pracy. Świetnie sobie radzą, są pewne siebie, zdecydowane oraz odporne na stres. Wiedzą, że prowadząc autobus są odpowiedzialne za pasażerów, a także pośrednio za innych uczestników ruchu drogowego. Statystyki oraz opinie pasażerów potwierdzają, że kobiety jako kierowcy autobusów wzbudzają duże zaufanie, a jazda z nimi jest czystą przyjemnością.

Ty także możesz tworzyć Mobilis, możesz być wyjątkowy! Rozpocznij swoją drogę do zawodu kierowcy autobusu bez obaw o koszty! Zdobądź zawód przyszłości

Jeśli szukasz pracy z widokiem na przyszłość lub chcesz zmienić swój dotychczasowy zawód, dołącz do teamu Mobilis i sprawdź naszą ofertę specjalną. Kandydatom oferujemy sfinansowanie kursu prawa jazdy kategorii D oraz kwalifikacji wstępnej wraz z gwarancją zatrudnienia na atrakcyjnych warunkach oraz szeroki pakiet dodatkowych benefitów. Ponadto, jeśli ukończysz kurs w czasie nie dłuższym niż 4 miesiące, na Twoje konto wpłynie bonus finansowy! Masz możliwość zarobienia do 12.900 zł brutto już w trakcie szkolenia.

W Mobilis rozumiemy, że każdy z nas jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia do pracy. Dlatego u nas możesz pracować na elastycznych warunkach, które pozwolą Ci dobrze zorganizować swój czas. Nieustannie inwestujemy też w rozwój naszych pracowników, oferując szkolenia podnoszące kwalifikacje, w tym indywidualne wdrożenie w nowe obowiązki oraz kursy z zakresu pierwszej pomocy i obsługi pasażerów.

Dobre samopoczucie naszych pracowników to dla nas bardzo istotna kwestia, dlatego zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej, karty MultiSport, ubezpieczenie na życie oraz dodatkowe świadczenia na wypoczynek i święta. Chcemy, abyś mógł nie tylko pracować, ale również odpoczywać w otoczeniu natury. Dlatego nasi pracownicy mają możliwość korzystania z pięknie położonego wśród lasów i jezior ośrodka wypoczynkowego na Mazurach.

 

Chcesz dołączyć do naszego teamu? Skontaktuj się z nami już dziś!

Dowiedz się więcej! Zadzwoń -> 883 310 040

https://mobilis.pl/kierowca-autobusu-kurs-z-gwarancja-zatrudnienia-krakow/