Zamawiasz taksówkę? Dlaczego musisz skorzystać z apki Lite Taxi KRK?

Taksówka... Kiedy ja ostatnio zamawiałem taksówkę...? I jaki to był numer telefonu? To musiało być bardzo dawno, bo nie jestem w stanie sobie przypomnieć, a w portfelu ani śladu wizytówki. Starość... Stop! Przecież teraz taksówkę zamawia się przez aplikację w smartfonie. Praktyczna, bezawaryjna i prosta w obsłudze intuicyjna aplikacja znacząco ułatwia zamawianie profesjonalnego przewoźnika. Zapomnij o wciąż zmieniających się numerach telefonów i nazwach korporacji taksówkarskich, zapomnij o gromadzeniu wizytówek i przeczesywaniu sieci w poszukiwaniu lokalnych przewoźników, kiedy jesteś w delegacji. Aplikacja Lite Taxi KRK ułatwi Ci życie i sprawi, że zapomnisz o nieuczciwych taksówkarzach, zawyżonych cenach za kurs i zbyt długim oczekiwaniu na taksówkę.

Lite Taxi KRK - zamawianie taksówki jeszcze nigdy nie było tak proste!

Bez względu na porę dnia i nocy zamawiasz taksówkę jednym kliknięciem. Nie musisz - starym zwyczajem - rezerwować jej ze znacznym wyprzedzeniem, żeby zdążyć na ważne spotkanie albo wrócić do domu nad ranem z mniej bezpiecznej dzielnicy. Nieważne, czy jesteś rannym ptaszkiem, czy nocnym markiem - przez całą dobę pozostajemy do Twojej dyspozycji, gwarantując, że szybko, bezpiecznie i tanio dotrzesz do celu. Klik i ruszasz w drogę.

Jeśli zarejestrujesz się w aplikacji Lite Taxi KRK, możesz już na etapie zamawiania taksówki wskazać nam, jakie udogodnienia podczas kursu są dla ciebie ważne: np. że zależy Ci na przewozie zwierzaka w kontenerze albo masz wyjątkowo duży bagaż.

Koniec z wypatrywaniem taksówki - to my znajdziemy Ciebie. Do realizacji kursu potrzebujemy tylko Twój numer telefonu i hasło identyfikacyjne, które podasz, gdy odbierze Cię kierowca.

Lite Taxi KRK - gwarancja stałej, niskiej ceny przejazdu!

Cena przejazdu ustalana jest na jego początku i nie jest zależna od korków, czy innych utrudnień, a doskonale wiesz, że Kraków to nieustannie jeden wielki plac budowy. Cena kursu wyświetla się w naszej aplikacji przed zamówieniem taksówki. Podstawą do rozliczenia ceny wykonanej usługi przewozu jest umowa pomiędzy Taksówkarzem a Pasażerem, zgodna z cennikiem stosowanym przez Lite Taxi KRK, z kolei podstawą do wyliczenia Ceny Gwarantowanej przez Aplikację jest wpisanie przez Zamawiającego w aplikacji LITE Taxi KRK adresu rozpoczęcia kursu i adresu zakończenia kursu (bez przystanków). Zamawiając taksówkę przez aplikację Lite Taxi KRK możesz opłacić kurs tradycyjnie - kartą lub gotówką, ale jeśli rejestrując się, podałeś w swoim profilu dane karty płatniczej, kwotę za przejazd pobierzemy automatycznie. Sposób płatności wybierasz już podczas rezerwacji.

Licencjonowani taksówkarze - bezpieczna podróż prosto do celu!

Nasza firma zatrudnia tylko licencjonowanych taksówkarzy, którzy jeżdżą bezpiecznie, doskonale znają miasto i - wbrew przekonaniu mieszkańców Krakowa oraz turystów -  zawsze wybierają najkrótszą i najwygodniejszą trasą. Nasi kierowcy są kulturalni, komunikatywni (dobrze mówią po polsku - w Uberze różnie z tym bywa), ale nie nachalni. Chcesz przez całą drogę milczeć? Uszanujemy Twoje potrzeby i nie będziemy Cię zanudzać opowieściami o codziennych krakowskich kłopotach kierowców ani o bieżącej sytuacji społeczno-politycznej.

W trosce o naszych Klientów zainstalowaliśmy w autach przesłony antywirusowe, które dodatkowo stanowią barierę mentalną dla zbyt gadatliwych kierowców.

Jadąc z nami, masz pewność, że podróż nie skończy się na brzegu rzeki czy w ślepej uliczce. Jeśli chcesz jechać ulubioną trasą, uszanujemy to, ale jeśli wolisz zdać się na nas, wybierzemy najlepszą, czyli najkrótszą, najszybszą, drogę do celu.Wyjątkowo krótki czas oczekiwania na taksówkę

Lite Taxi KRK ma mnóstwo taksówek na terenie Krakowa, stąd czas oczekiwania jest wyjątkowo krótki. Logując się do aplikacji widzisz mapkę, a na niej swoją lokalizację oraz wszystkie taksówki dostępne w najbliższej okolicy. Klikasz, wpisujesz miejsce docelowe, od razu wiesz, ile będzie kosztował Cię kurs i czekasz. Zanim zdążysz nacieszyć się intuicyjnością i prostotą działania naszej aplikacji, taksówkarz będzie na miejscu.

Lite Taxi KRK - wysoka jakość w cenie Ubera!

Jak widzisz, Lite Taxi KRK to firma idąca (jadąca!) z duchem czasu. Projektując naszą aplikację, wzięliśmy pod uwagę potrzeby osób poruszających się po naszym mieście, które znamy jak własną kieszeń. Wiemy, że zawrotne tempo życia sprawia, iż od szybkiego przemieszczania się z miejsca na miejsce w zatłoczonej aglomeracji miejskiej zależeć może bardzo wiele. Dlatego dajemy Ci rozsądną alternatywę: zamiast Ubera, wybierz rzetelną i profesjonalną korporację taksówkarską. Decydując się na nasze usługi będziesz mógł złożyć reklamację (choć nie sądzimy, żeby kiedykolwiek zaszła taka potrzeba!) albo zgłosić sugestię dotyczącą działania aplikacji, bo jesteśmy firmą, która zawsze chętnie podejmie kontakt z Klientem. Na naszej stronie internetowej znajdziesz nasz adres oraz mail.

Kraków jest piękny, ale nie musisz upewniać się o tym podczas każdego przejazdu taksówką.
Dowieziemy Cię na miejsce najkrótszą trasą, za najmniejsze pieniążki, a o tym, że w restauracji, którą wybrałeś jest najlepsza kawusia, przekonasz się sam ;)

comments powered by Disqus