Zespół Maroon 5 wystąpi w Krakowie

Maroon 5 fot. Materiały prasowe

6 czerwca 2019 w Tauron Arenie wystąpi zespół Maroon 5. Kraków znalazł się na trasie koncertowej, która poprowadzi przez kilka kontynentów.

Potrójni zdobywcy nagrody Grammy, z wieloma platynami na swoim koncie, ogłaszają nowe szczegóły światowej trasy Red Pill Blues.

Gościem specjalnym podczas tej trasy będzie Sigrid. Trasa jest organizowana przez Live Nation i rozpocznie się 19 lutego w Brisbane w Australii, a zakończy 11 czerwca w Paryżu.

Najnowszy singiel

“Girls Like You,” ostatni singiel Maroon 5 znalazł się pięć razy z rzędu na pierwszy miejscu listy Top 40, cztery razy z rzędu na pierwszym miejscu na liście HOT AC, jest drugi na liście Billboard Hot 100 i osiągnął #1 na iTunes i Spotify, z wynikiem ponad 300 mln streamów na Spotify i 679 mln wyświetleń na YouTube.

Zespół Maroon 5 wydał kilka kobiecych remixów utworu „Girls Like You” z taki artystkami jak: St. Vincent, TOKiMONSTA, WondaGurl i CRAY.

Po amerykańskiej, australijskiej i azjatyckiej części trasy, zespół przyjedzie do Europy w czerwcu. Łącznie zagra tu sześć koncertów: w duńskim Aalborg, Berlinie, Pradze, Krakowie, Amsterdamie i Paryżu.

Sprzedaż od piątku

Klienci Citi Handlowy mogą jako pierwsi kupić bilety na koncert. Więcej szczegółów o przedsprzedaży dla klientów banku można znaleźć na stronie internetowej. Bilety do sprzedaży ogólnej trafią 31 sierpnia o godz. 10:00 na LiveNation.pl.

comments powered by Disqus