Zmiany w organizacji ruchu w rejonie ul. Bratysławskiej i Fieldorfa-Nila

Zdjęcie poglądowe fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

18 sierpnia rozpocznie się kolejny etap prac w rejonie skrzyżowania ul. Bratysławskiej, Doktora Twardego, Wybickiego oraz na ul. Fieldorfa-Nila. W związku z tym kierowców czekają spore zmiany.

Nowa organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Bratysławskiej, Doktora Twardego i Wybickiego wejdzie w życie w czwartek od godz. 6:00. Prace obejmą północną część skrzyżowania – wszystkie pasy w ciągu Wybickiego–Bratysławska będą zamknięte dla ruchu.

Do dyspozycji kierowców będzie jezdnia południowa. W przypadku ul. Doktora Twardego ruch będzie się odbywał na podobnych zasadach jak obecnie. W rejonie przebudowywanego skrzyżowania będą działać tymczasowe przystanki komunikacji autobusowej.

Jeśli chodzi o ul. Fieldorfa-Nila, roboty przeniosą się na stronę północną, a do dyspozycji kierowców będzie jezdnia południowa. Na ulicy utrzymany zostanie ruch jednokierunkowy w stronę ul. Prądnickiej. Od strony tej ulicy zapewniony będzie dojazd do osiedli położonych po wschodniej stronie przebudowywanego torowiska.