Arena Garden. Otwarcie sezonu już w ten weekend

Arena Garden w 2020 roku fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Food trucki, zajęcia sportowe, koncerty czy przedstawienia. Arena Garden rozpoczyna kolejny sezon. Otwarcie już w najbliższą sobotę, 15 maja.

Na krakowian będą czekać food trucki ze street food-owym jedzeniem z różnych zakątków świata. Wieczorem na scenie wystąpi Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru. W niedzielę (16 maja) zaplanowano specjalny pokaz dla dzieci i dorosłych.

W kolejnych tygodniach przy Tauron Arenie nie zabraknie zajęć sportowych dla osób w każdym wieku, zabaw dla dzieci, warsztatów artystycznych, koncertów, stand-upów i przedstawień teatralnych.

Strefa pyszności

W strefie food trucków – z jedzeniem, napojami i słodkościami miłośnicy street foodu mogą sięgnąć po dania z różnych zakątków świata: jest kuchnia grecka i ramen, pojawią się też klasyki w postaci frytek i burgerów, gofrów oraz lodów, będą też „Śniadania na trawie”.

Kameralnie, pod palmami

Tegoroczną nowością będzie możliwość wynajęcia miejsca np. na imprezy urodzinowe. Utworzone zostaną również przestrzenie do kameralnego spędzenia czasu z przyjaciółmi. Wszystko to pod palmami, w letnim klimacie, przy kolorowych stołach i wygodnych, wiklinowych budkach, doskonale znanych z plaż.

Wewnątrz budynku staną również kolorowe kanapy, na których będzie można schronić się przed upałem lub przed deszczem albo po prostu zrelaksować się w zacisznym miejscu.

Wzorem zeszłego sezonu, w strefie znajdzie się wiele miejsc przeznaczonych do zrobienia sobie zdjęć, m.in. roślinna ścianka z neonem #weźżewyluzuj – hasło to będzie tegorocznym motywem przewodnim strefy.

Weekend otwarcia

Na 15 maja (sobota) zaplanowane zostały wydarzenia otwierające: na scenie Areny Garden wystąpi Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru. Strefa będzie czynna od godz. 11:00.

W tym samym dniu przy Tauron Arenie Kraków zaparkuje również Krwiobus, w którym, w godz. 12:00-17:00 będzie można oddać krew.

W niedzielę (16 maja) strefa będzie czynna od godz. 11:00. O godz. 17:00 organizatorzy zapraszają na Wielkie WOW na otwarcie Areny Garden, czyli pokaz Doktora WOW dla dzieci i dorosłych.

Strefa Arena Garden przy TAURON Arenie Kraków będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 13:00-23:00 oraz w soboty i niedziele od godz. 11:00 do ostatniego gościa.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Czyżyny