Jak projektować lotniska, czyli port lotniczy Balice pomoże w organizacji szkoleń lotniskowych

Będą nowatorskie szkolenia w Balicach fot. Lotnisko Balice

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice sp. z o.o. oraz firma Airsight połączyły siły oraz doświadczenie w organizacji profesjonalnych szkoleń lotniskowych w Polsce. Pierwsze zaplanowano w  październiku.

W ramach programu partnerów hostingowych Kraków Airport udostępni swoje Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) do organizacji otwartych, specjalistycznych szkoleń lotniskowych airsight. Partnerem będzie firma airsight GmbH, renomowany dostawca usług konsultingowych i szkoleniowych na całym świecie.

Pierwsze szkolenie odbędzie się w  dniach 23-26 października 2023 roku w Krakowie. W oparciu o najlepsze praktyki, bogate doświadczenie oraz aktualnie obowiązujące normy prawne uczestnicy zdobędą wiedzę w zakresie konfiguracji, wymiarowania i projektowania podstawowych elementów infrastruktury lotniskowej, w tym drogi startowej, dróg kołowania oraz płyt postojowych.

Szkolenie jest skierowane do wszystkich pracowników lotniska zaangażowanych do zadań zarówno w aspektach technicznych, jak i proceduralnych. Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim ze wsparciem polskiego trenera.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Prądnik Czerwony