Jedyny taki Black Weekend w Centrum Serenada!

Ostatni weekend listopada to doskonały czas dla wszystkich tych, którzy kochają promocje lub nie mają pomysłu na świąteczny prezent dla najbliższych. Podczas trwającego wtedy Black Weekend, Serenada przygotowała specjalną akcję promocyjną, w której kupując, zyskujesz!

Już w najbliższą sobotę 28.11 klienci Serenady będą mieli okazję skorzystać z wyjątkowej oferty. Po okazaniu paragonów na kwotę minimum 300 zł będą mogli odebrać praktyczne żaroodporne opakowania firmy Ambition a przy okazaniu paragonów na minimalną kwotę 500zł będzie można odebrać przystosowany do używania na wszystkich typach kuchenek, w tym indukcyjnych funkcjonalny garnek również firmy Ambition.

To już kolejna z tak dobrze odbieranych przez klientów promocji . Warto jednak podkreślić, że Centrum Serenada to nie tylko duży wybór sklepów i atrakcyjne działania marketingowe. To również bardzo duże nakłady i działania podjęte w celu zapewnienia klientom jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Serenada jako jedna z pierwszych galerii handlowych w Krakowie wprowadziła wzmocnione procedury przeciwko rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Rozdawane maseczki, szeroko zakrojone działania informacyjne, obecność przy każdym wejściu stojaków z płynem dezynfekującym, podajniki na rękawiczki jednorazowe, specjalistyczne odkażanie obiektu czy regularna praca tzw. patrolu dezynfekującego to tylko część działań, które w Serenadzie prowadzone są od ponad dwóch miesięcy i będą nadal kontynuowane.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom oraz determinacji zarządcy obiektu i współpracujących załóg sklepów można śmiało powiedzieć, że zakupy w Serenadzie należą do jednych z bezpieczniejszych form zakupów.

comments powered by Disqus