Koncert muzyki jazzowej w wyremontowanych wnętrzach Sheraton Grand Krakow

fot. mat. prasowe Sheraton Grand Krakow

Jesienią stolica Małopolski zamienia się w stolicę muzyki. W dniach 26-29 października odbędzie się jeden z najstarszych na świecie festiwali jazowych „Krakowskie Zaduszki Jazzowe”. Jego partnerem jest w tym roku hotel Sheraton Grand Krakow.

Promujący festiwal koncert Grzegorski, Galas, Skolik Trio zaplanowano na 20 października w klimatycznym wnętrzu restauracji Anima, znajdującej się w atrium Sheratona, które niedawno przeszło całkowity remont.

Wydarzenie będzie elementem promocji nowej koncepcji Gathering Place, regularnie wdrażanej w hotelach Sheraton na całym świecie. Nowoczesne wnętrze lobby stanowi przestrzeń stworzoną do pracy, spotkań i relaksu, w której każdy z gości powinien czuć się komfortowo. Aby wziąć udział w koncercie, należy zarezerwować stolik w cenie 150 zł od osoby. W tej kwocie goście dostają także dostęp do bufetu z włoskimi daniami oraz nielimitowane napoje bezalkoholowe.

W celu wykonania rezerwacji, należy do 19 października napisać maila na adres: kontakt@restauracja-anima.pl lub zadzwonić na +48 728 339 695. Pakiet dostępny jest w dniu 20 października od 18.00 do 21.00 w miarę dostępności miejsc. Koncert zaczyna się o 19.00.

Sheraton Grand Krakow przygotował również pakiety pobytowe z biletami na najważniejsze koncerty festiwalu - Judith Hill oraz Leszka Możdżera.

Odnowione wnętrza

Pod koniec 2021 roku został przeprowadzony remont części wspólnych hotelu, który zaowocował wysublimowanym wnętrzem łączącym funkcje lobby oraz restauracji. Anima, bo o tej restauracji mowa, serwuje kuchnię włoską. Goście mogą spróbować w niej dań typowych dla niemal wszystkich części Włoch, odbywając kulinarną wycieczkę do słonecznej Italii.