Konsultacje w sprawie tramwaju do Mistrzejowic. Będą spotkania z udziałem ekspertów

Mistrzejowice fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W przyszłym tygodniu mieszkańcy będą mogli spotkać się z ekspertami w ramach drugiego etapu konsultacji społecznych dotyczących budowy linii tramwajowej do Mistrzejowic.

Zaplanowano dwa moderowane spotkania dla mieszkańców z udziałem ekspertów. Przewidziano również dyżury telefoniczne projektanta.

We wtorek, 7 września, w godz. 17.00–19.00 odbędzie się pierwsze spośród dwóch spotkań konsultacyjnych z udziałem ekspertów. Aby wziąć w nim udział, nie trzeba wychodzić z domu – wystarczy tuż przed jego rozpoczęciem wejść na stronę internetową konsultacje.tramwajdomistrzejowic.pl.

Drugie ze spotkań odbędzie się w czwartek, 9 września, również w godzinach 17.00–19.00, w Szkole Podstawowej nr 64 przy ul. Sadzawki 1. Z uwagi na obostrzenia epidemiczne w konsultacjach może wziąć udział maksymalnie 50 osób.

Rejestracja ruszy w środę, 8 września, o godz. 8.00 i potrwa do czwartku, 9 września, do godz. 12.00 lub do wyczerpania limitu miejsc. W wyznaczonym terminie wystarczy wysłać zgłoszenie e-mail zawierające imię i nazwisko uczestnika na adres info@tramwajdomistrzejowic.pl. Rejestracja będzie potwierdzana w wiadomości zwrotnej. Jednorazowo można zgłosić jednego uczestnika.

– Zainteresowanych zachęcamy również do indywidualnych rozmów z projektantem podczas dyżurów telefonicznych pod numerem telefonu 12 616 72 55: w środę, 8 września, w godz. 15.00-17.00; w piątek, 10 września, w godz. 10.00-12.00. Przypominamy, że do poniedziałku, 6 września, zbierane są głosy w ankiecie online – informuje w komunikacie miasto.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Mistrzejowice