Letnie Brzmienia zawitają pod Wawel w nowej odsłonie

Letnie Brzmienia fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Najlepsze polskie artystki i artyści wyruszą latem w muzyczną podróż po Polsce. Letnie Brzmienia zawitają do Krakowa pod koniec czerwca i odbędą się w zupełnie nowej formule – dwudniowego festiwalu.

9 miast, 18 festiwalowych dni, ponad 100 koncertów oraz 30 artystek i artystów. Tak zapowiada się przyszłoroczna wakacyjna trasa koncertowa z topową polską muzyką. Największe gwiazdy znów odwiedzą kilka miast, gwarantując publiczności niezapomnianą atmosferę i muzyczne emocje.

Nowa odsłona

Letnie Brzmienia 2023 odbędą się w nowym, festiwalowym klimacie. To seria weekendowych koncertów z udziałem najlepszych polskich wykonawców.

– Przez 9 letnich weekendów, od czerwca do września, odwiedzimy 9 miast, by dać Wam okazję do przeżycia wyjątkowego muzycznego rendez-vous. Spotkajmy się, posłuchajmy, potańczmy, poczujmy razem #latomuzycznychemocji – zachęcają organizatorzy.

Do tej pory, czyli podczas trzech edycji wydarzenia, wystąpiła plejada gwiazd, w tym m.in. sanah, Mrozu, Zalewski, Hania Rani, Nosowska, Vito Bambino, Ralph Kaminski, Kwiat Jabłoni, Brodka, Mikromusic, Błażej Król, Artur Rojek, Bitamina, Mery Spolsky, Natalia Przybysz, Tymek, Kortez, Sobel, Karaś/Rogucki, Ania Dąbrowska, Kult, Kuba Badach, Daria Zawiałow, Igo i Kaśka Sochacka.

Przyszłoroczny line-up zostanie ogłoszony na początku 2023 roku. Jak zapewnią organizatorzy, będzie równie przebojowy i porywający do tańca.

Letnie Brzmienia w Krakowie

Plenerowe koncerty pod Wawelem odbędą się 30 czerwca i 1 lipca 2023 r. Dokładna lokalizacja nie jest jeszcze znana, ale w sprzedaży dostępne są już karnety.

Letnie Brzmienia to projekt koordynowany przez agencję Good Taste Production. Wakacyjny cykl koncertów na świeżym powietrzu z udziałem największych gwiazd stanowił odpowiedź na pandemiczną rzeczywistość Covid-19. Projekt ten, dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami, aktywizuje miejską przestrzeń.

Szczegółowe informacje oraz karnety dostępne na stronie www.letniebrzmienia.pl.