Nieoczekiwany powrót na scenę. Alicia Keys wystąpi w Krakowie

fot. mat.prasowe
To już kolejna gwiazda, która wystąpi w tym roku w Tauron Arenie Kraków. Alicia Keys zaczaruje publiczność swoją muzyką 20 lipca.

Artystka ogłosiła właśnie wyczekiwany powrót na scenę. Podczas „Alicia – The World Tour:, piosenkarka wykona swoje największe przeboje, m.in.  „No One", „If I Ain’t Got You” czy „Girl on Fire". Tym samym Keys dołącza do grona zagranicznych artystów, którzy w tym roku wystąpią w Krakowie. A będą to m.in. Celine Dion, Harry Styles czy Aerosmith. 

Więcej >>> Koncertowy rok w Krakowie

Nowy album

Już niebawem, bo 20 marca, swoja premierę będzie miał najnowszy album wokalistki. Jednym z singli promujących najnowszy krążek jest piosenka „Underdog”, która zyskała uznanie krytyków. Piosenka od dnia premiery znalazła się wśród 40. najczęściej odtwarzanych utworów w amerykańskich stacjach radiowych.

Poprzednie single „Time Machine" i „Show Me Love" aż 11 razy zajęły pierwsze miejsce na liście Billboard Adult R&B Songs.

Keys rusza w trasę

20 lipca 2020 roku polscy fani będą mieli okazję na żywo posłuchać utworów piosenkarki. Alicia Keys zawita do Krakowa i wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie.

Bilety na koncert w ogólnej sprzedaży dostępne będą od poniedziałku 27 stycznia od 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl

comments powered by Disqus