"Positive Woman Day". Wspólnie podkreślmy siłę, jedność i piękno kobiecości

8 marca w 1891 Garni Hotel odbędzie się wydarzenie "Positive Woman Day". Część środków ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na pomoc samotnym matkom i kobietom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Fundacja Embrace w kooperacji z Akademią Pozytywnych Kobiet, w tym szczególnym dniu zaprosiła wyjątkowe osoby, które zainspirują, dostarczą wiedzy i pozytywnej energii. Czekają na Was wybitni rozmówcy i prelegenci, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i inspiracjami:

Dominika Żak @dominikazak - wieloletnia prezeska i założycielka marki DeeZee, autorka kursów i ebooków na temat mediów społecznościowych, mentorka, pomaga w budowaniu marki osobistej w Internecie.

Alina Adamowicz @alka_positive - psycholożka, specjlaistka psychotraumatologii i neuropsychologii. Założycielka Akademii Pozytywnych Kobiet. Autorka bestsellerowych poradników min.: "Jak uciszyć wewętrznego krytka i uwierzyć w siebie", "Superzwiązek. Jak stworzyć dobry i trwały związek".

Kama Giza @kamagiza - aktorka, mówczyni, neurohakerka świadomości, coach energii i pewności siebie. Kreatorka wizerunku. Ambasadorka Akademii Pozytywnych Kobiet.

Magdalena Ciszewska @fundacja_embrace - prezeska fundacji Embrace, matka dwójki dzieci, żona, kobieta o wielkim sercu, działaczka charytatywna, członkini Rady Konsorcjum Filantropijnego. 

Marta Basta-Łysoń @scm_estetic - prezeska SCM Clinic (Prywatnego Szpitala Specjalistycznego w Krakowie) oraz współwłaścicelka SCM Estetic (Centrum Medyczne Dermatologii Estetycznej i Kosmetologii). Pasjonatka wspinaczki wysokogórskiej, sportów ekstremalnych, żona, matka dwóch synów.

Ponadto będziecie miały okazję skorzystać z bezpłatnych konsultacji z zakresu dermatologii, kosmetologii i medycyny estetycznej doświadczonych specjalistów z SCM ESTETIC: Dr N. Med. Joanna Sułowicz specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej. Jako szkoleniowiec firmy Galderma, dzieli się swoją wiedzą z początkującymi lekarzami. W świecie medycyny estetycznej znana jako Doktor od trudnych przypadków, a jej główną dewizą jest - naturalne piekno. Jagoda Ciepielowska mgr kosmetologii.

Nie zabraknie także artystycznych inspiracji od gościa specjalnego tego vventu - malarza Szymona Chwalisza, który podkreśla, że jego ogromną inspiracją są kobiety, ich moc i siła płynąca z wnętrza. Szymon od kilkunastu lat pracuje w technice klasycznej olejnej, tworząc refleksyjne i surrealistyczne obrazy. Znany jest również z działalności charytatywnej. Najbardziej znanymi dziełami malarza w technice aerografu do dziś są "Woodstockowe Gitary", na których maluje portrety gości PolandRock Festiwalu. Gitary te co roku biją rekordowe sumy podczas Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Razem możemy sprawić, że świat stanie się lepszym miejscem dla wszystkich kobiet, dlatego część środków ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na pomoc samotnym matkom i kobietom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Agenda Positive Woman Day

Data: 8 marca, 2024 Godz. 17.30- 21.00

Miejsce: 1891 GARNI HOTEL, Kraków, ul. Podbrzezie 4

• 17.00  rejestracja gości

• 17.30  rozpoczęcie wieczoru przez prezeskę Fundacji Embrace Magdalenę Ciszewską 

• 18.00 - 18. 45  wystąpienie Dominiki Żak, która opowie jak rozkręciła jeden z pierwszych internetowych biznesów w Polsce

• 18.45 - 19. 10  energetyczne wystąpienie Kamy Giza "Nie ma zmian bez zmian, masz to na co się godzisz"

• 19.10- 19. 35 inspirujące wystąpienie Alki "Twoje słowa mają moc. Wybierz siebie"

• 19.35 - 19.50  rozmowa z gościem specjalnym malarzem Szymonem Chwaliszem

• 19.50 - 20.30  panel dyskusyjny "Sukces i siła kobiet", w którym wystąpią Joanna Sułowicz, Alka Adamowicz, Marta Basta-Łysoń i Magdalena Ciszewska

• 20. 30  wystąpienie niezwykłej młodej wokalistki Marleny Kowalskiej "Marli"

• 21.00  zakończenie i wspólne zdjęcie

O fundacji

Embrace to fundacja powstała od kobiet dla kobiet. Jej wiodącym celem jest udzielanie wsparcia oraz organizowanie pomocy kobietom w trudnej sytuacji życiowej, samotnie wychowującym dzieci, a także placówkom, które na co dzień zrzeszają i pomagają kobietom, które znalazły się na życiowym zakręcie.

Wspieramy placówki opiekuńczo-wychowawcze, dzieci które nadal czekają na swoje mamy. Dzieci i młodzież po próbach samobójczych i samookaleczeniach, stanach o podłożu depresyjnym. Tworzymy wokół Fundacji społeczności kobiet, które aktywnie angażują się w jej działania i wspierają na różnych poziomach.

Naszą misją jest oferowanie pomocy w szerokim zakresie. Opartej nie tylko na chęci poprawy warunków życiowych, naszych podopiecznych, ale także zapewnienia im pomocy psychologicznej, prawnej , szerzenia wiedzy, motywowania oraz kształtowania świadomości co do możliwych ścieżek samorozwoju i poprawy własnej sytuacji życiowej.