Szwajcarskie zegarki Epos dla najbardziej wymagających

EPOS to marka zegarków dziedzictwa zaprojektowana i wyprodukowana w szwajcarskich górach Jura i Vallée de Joux. Każdy zegarek jest ręcznie montowany, aby zapewnić jakość i sprostać dziedzictwu szwajcarskiego zegarmistrzostwa.

Klasyka w prestiżowym wydaniu — Epos Orginale

Kolekcja Epos Originale proponuje klasyczne męskie zegarki w nieco ekstrawaganckim wydaniu. Zawieszone na eleganckich, fakturowanych paskach koperty przyjmują znany okrągły kształt. Idealnie przylegająca do nadgarstka obudowa sprawia, że czasomierz będzie dobrze chował się pod mankietem koszuli.  W zależności od naszego gustu, znajdziemy w Epos Orginale egzemplarz o nieco vintygowym wyglądzie tarczy z arabskimi indeksami godzinowymi lub wpisujący się w nowoczesny minimalistyczny styl cyferblat. Podbija on wyrafinowany wygląd zegarków Epos Orginale, pokazując prawdziwie piękny styl szwajcarskiego zegarmistrzostwa.

Zegarki Epos Oeuvre D'Art ze szkieletonowanymi tarczami

Zegarki Oeuvre D'Art zdumiewają swoim niesamowitym wyglądem. Szkieletowane tarcze, spod których możemy obserwować pracę mechanizmu, stanowią idealny przykład zegarmistrzowskiej sztuki. To modele dedykowane przede wszystkim koneserom szwajcarskich modeli oraz miłośników zegarków typu skeleton. Ich misterne wzornictwo idzie w parze z bardzo wysoką jakością wykonania i zastosowania najlepszych materiałów. Ultrawytrzymałe na zarysowania szafirowe szkło, wytrzymała stal szlachetna i oryginalny szwajcarski werk stanowią gwarancję dobrego użytkowania zegarka Epos przez lata.

Elegancki Epos Passion na każdą okazję

Seria ta stworzona została dla panów poszukujących uniwersalnego zegarka, który sprawdzi się równie dobrze na co dzień, co w bardziej formalnych sytuacjach. Kolekcja zawiera modele o dość klasycznych kształtach i trzech wymiarach szerokości kopert - 39, 43 i 43,5 milimetra. Zróżnicowane wykończenia tarcz zegarków Epos Passion pod postacią różnych barw powierzchni, zdobieniami genewskimi lub pionowymi szczotkowaniami umożliwiają wybranie modelu w pełni odpowiadającemu naszym gustom. Za sprawą luminescencyjnej substancji porywającej wskazówki, możliwe będzie wygodne odczytanie godziny po zmroku.

Sportowo i w dobrym stylu, czyli Epos Sportive

Epos Sportive jest stworzony do pracy. Jego wodoodporność to 50 ATM, a obudowa jest wyposażona w helowy zawór. Nawet jeśli nie jesteś nurkiem zawodowym, docenisz fakt, że możesz wziąć go na dużą głębokość. Rozmiar koperty ma średnicę 43 mm, grubość 14,5 mm i jest wykonany ze stali szlachetnej. Szafirowe szkiełko służy do ochrony tarczy. Zawiera mieszankę szczotkowanych i polerowanych wykończeń. Tarcza tego nurka EPOS jest fantastyczna.

Możesz dostać nurka Epos Sportive z gumowym paskiem lub bransoletką ze stali nierdzewnej. Większość bransoletki jest wykonana w szczotkowanym wykończeniu, z wyjątkiem polerowania wzdłuż krawędzi ogniw. To prawdziwy nurek, ale wciąż ma kilka eleganckich akcentów. Na wszystkie wskazówki i znaczniki godzin nakłada się dużo lume. Blask jest ładny niebiesko-zielony i utrzymuje się przez długi czas. Nie potrzeba dużo światła, aby ten świecił.

comments powered by Disqus