Week dizajnu, czyli fajnie w dizajnie

fot. Marek Kowalski
Bonarka organizuje tydzień z dizajnem, aby między innymi podkreślić jego wagę we współczesnym świecie.

Obecnie spędzamy w domach coraz więcej czasu, a dobry dizajn sprzyja naszemu dobremu samopoczuciu. Dizajnerską akcją Bonarka nawiązuje także do metamorfozy, którą przeszła na przestrzeni ostatnich miesięcy – modernizując się i zmieniając image wnętrza. Wreszcie dizajn to również moda – w tej dziedzinie Bonarka jest potentatem, gdyż mieści pod swoim dachem 120 modowych sklepów czołowych marek krajowych i zagranicznych.

Week dizajnu w Bonarce oznacza jedno – inspiracje, aktualne trendy, mega rabaty i dizajnerskie nagrody. W dniach 19-24.10 na Week Dizajnu sklepy Bonarki przygotowały dedykowanych rabaty dostępnych tylko dla klientów centrum. Listę rabatów sprawdź na http://www.bonarkacitycenter.pl/wydarzenia/spragnieni/

Kolejną nie lada gratkę dla fanów dobrego dizjanu jest akcja Fajnie w dizajnie 23-24.10, w której można stać się posiadaczem dizajnerskich akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Tematem przewodnim tych akcesoriów jest twarz rysowana czarną kreską: motyw bardzo modny, wpisujący się w aktualne trendy i pasujący niemalże do każdego wnętrza.

Aby odebrać któryś z tych  dizajnerskich gadżetów wystarczy zrobić zakupy w Bonarce za min. 250 zł w dniach objętych akcją, a także posiadać aktywne konto w aplikacji Sezam. Stoisko akcji jest otwarte w dniach 23-24.10 w godzinach 11:00-20:00. Będzie można skompletować całą kolekcję dizjanerskich gadżetów, niedostępną w żadnym ze sklepów. Regulamin akcji: http://www.bonarkacitycenter.pl/wydarzenia/spragnieni/

comments powered by Disqus