Wygraj bilety na kosmiczny spektakl w Łaźni Nowej [KONKURS]

Spektakl Pluton P-Brane w Łaźni Nowej fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Brak planów na nadchodzący weekend? Teatr Łaźnia Nowa zaprasza na spektakl „Pluton p-Brane” w reż. Mateusza Pakuły. To naprawdę kosmiczna historia!

Aby zdobyć zaproszenia na piątkowe i niedzielne przedstawienie, wystarczy odpowiedzieć na nasze pytanie:

Kto gra rolę Percivala Lowella w spektaklu „Pluton p-Brane”?

Na odpowiedzi czekamy do środy, do godziny 18.00. Prosimy wysyłać je na adres konkurs@lovekrakow.pl (w temacie maila: Łaźnia Nowa – konkurs i data wybranego spektaklu). Dla Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na piątek i dwa podwójne zaproszenia na niedzielę. Początek przedstawienia zarówno w piątek, jak i sobotę o 19.00.

Więcej o spektaklu pisaliśmy w artykule >>> KOSMICZNE HISTORIE W ŁAŹNI NOWEJ

Opis spektaklu (oficjalna strona Łaźni Nowej):

Pluton: do niedawna dziewiąta planeta Układu Słonecznego, dziś zaledwie plutoid lub,co gorsza, planeta karłowata. Kiedy w 2006 roku Międzynarodowa Unia Astronomiczna odebrała Plutonowi pełnoprawny status planety, niejedna osoba uroniła łzę. Historia Plutona miała przecież takie piękne i szalone początki!

Poznajcie Percivala Lowella (Jan Peszek) i Clyde’a Tombaugha (Mikołaj Karczewski), dwóch odkrywców tej nieistniejącej już planety. Do ich spotkania nigdy by nie doszło, gdyby nie surrealistyczna wyobraźnia Mateusza Pakuły. „Tak. To będzie historia kosmiczna. To będzie historia, która się wydarzyła i która jednocześnie się raczej nie wydarzyła. To znaczy, owszem, bazuje na biografii, żywi się tak zwanym prawdziwym życiem prawdziwego człowieka, który naprawdę istniał, ale jednocześnie pozwala sobie na wiele zmyśleń” – czytamy w didaskaliach.

Jedną z głównych ról w spektaklu zagra Jan Peszek, który po latach wraca do Łaźni Nowej (wcześniej oglądaliśmy go w MisjiWejściu smoka). Pluton p-brane jest debiutem reżyserskim dramatopisarza i dramaturga Mateusza Pakuły.

Najbliższe spektakle: 15, 16, 17 lutego 2019 roku. Informacje o biletach: https://www.laznianowa.pl/tickets

 

 

comments powered by Disqus