Hity Buffo – Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa ponownie zagrają w Krakowie

Twórcy najlepszego polskiego musicalu Metro ponownie zagrają w Krakowie ze swoim najnowszym koncertem. „Hity Buffo” to niesamowita muzyczna podróż po różnych regionach świata opierające się na najlepszych piosenkach, choreografiach i aranżacjach z „Wieczorów w Buffo”. Na scenie będzie można zobaczyć ponad 30 artystów Najlepszego Teatru Muzycznego w Polsce.

Reżyseria i kształt widowiska nadany przez Janusza Józefowicza powoduje, że cała widownia jest zaangażowana we wspólną zabawę. Reżyser prowadząc widowisko cały czas balansuje na krawędzi w swoich żartach politycznych, społecznych i twórczych. Zawsze jednak zna granicę dobrego smaku i bawi publiczność do łez.

Na koncercie będzie można usłyszeć „Jołoczki” czy „Bielyje Rozy” znakomitym wykonaniu Nataszy Urbańskiej. Niesamowite kostiumy, pokazy kaskaderskie czy świetne wykonanie muzyczne Janusza Stokłosy to jedne z elementów koncertu „Hity Buffo”. Podczas wydarzenia nie zabraknie również elementów z wieczoru bałkańskiego, latynoskiego, włoskiego i innych z repertuaru Studio Buffo.

Koncert „Hity Buffo” to nowość, którą będzie można zobaczyć w Tauron Arena Kraków 22.11.2019 o godzinie 20:00. Bilety do nabycia od 79 zł do 349zł w:

Eventim - https://bit.ly/2rK8ejZ

Ebilet - https://bit.ly/2DGpvSa

oraz sieci sklepów Empik oraz Media Markt Polska

Bilety grupowe ze zniżką 10% (powyżej 10 biletów) dostępne u organizatora - bilety@yea.com.pl lub 538 350 029.

 

comments powered by Disqus