Tutaj zaczynają się piękne historie

Gdzie znajdziesz wyjątkowe miejsce na Twoje wesele, które połączy najlepszą lokalizację i widok na Kraków, z profesjonalną obsługą, efektownymi, przestronnymi wnętrzami i doskonałym, autorskim menu? Podpowiadamy, w Sheraton Grand Krakow, jedynym Sheraton Grand w Polsce, w samym sercu miasta i u stóp Królewskiego Wawelu.

Wyróżnia nas indywidualne, otwarte podejście i kreatywność. Wiele uwagi i czasu poświęcamy na spotkania z narzeczonymi, aby dogłębnie poznać ich potrzeby i zaproponować najlepsze rozwiązania.  Naszym celem jest spełnienie  oczekiwań, a nierzadko i marzeń  nowożeńców o pięknej ceremonii. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ślub i wesele to jedyny taki dzień w ich życiu i chcieliby, aby dostarczył on niezapomnianych przeżyć nie tylko im samym, ale przede wszystkim zaproszonym gościom.

Pary cenią sobie osobisty kontakt  z naszymi koordynatorami ślubnymi oraz spotkania z Szefem Kuchni i/lub Cukierni, podczas których ustalamy wspólnie szczegóły organizacyjne i wybieramy menu. Przysłowiową „kropką nad i” jest degustacja ustalonego menu, podczas której przyszli państwo młodzi, na własnej skórze, a raczej podniebieniu, mogą przekonać się jak smakuje stworzona dla nich kompozycja.

Nad przebiegiem imprezy czuwa doświadczony zespół obsługi bankietów. W jego rękach spoczywa każdy najdrobniejszy szczegół, od ustawienia stołów, przez oświetlenie, nadzór nad kolejnością wydawania dań i ustawiania bufetów. O sukcesie całości decyduje jednak doskonała współpraca pomiędzy wszystkimi kluczowymi działami w Hotelu.

Para Młoda ma do swojej dyspozycji komfortowy pokój, gdyż na nową drogę życia zdecydowanie łatwiej wchodzić wypoczętym, w doskonałym nastroju i ze świadomością, że goście bawili się wyśmienicie.

Dodamy, że do końca marca 2017 roku planujemy zakończyć prace renowacyjne, co oznacza, że wiosenni nowożeńcy i ich goście będą mogli wypocząć w odnowionych pokojach, których wystrój zaprojektował londyński architekt wnętrz Alex Kravetz.

Z roku na rok coraz bardziej specjalizujemy się w obsłudze wesel wielokulturowych. Jeden z małżonków przeważnie pochodzi z Polski, a drugi, czasem z najbardziej egzotycznych krajów świata. A oto kilka prawdziwych historii z 2016 roku, których byliśmy świadkami i sprawcami, a komentarze niech będą najlepszą rekomendacją.

  • Maj: Pani Młoda z Polski, Pan Młody z Włoch. Oczarowaliśmy ich gości specjalnie przygotowanymi przez naszego Szefa Kuchni, Jacka Filipczyka, włoskimi tortellone.
  • Czerwiec: Para polsko-francuska i polsko-wenezuelska. Ukłonem w stronę gości z Francji był uroczysty koktajl na tarasie widokowym, w stylu Hors D’Oeuvres, z szampanem prosto z Francji. Natomiast zaproszonych gości z Wenezueli zaskoczyliśmy ulubioną przekąską -„tequeños”.
  • Sierpień: Państwo Młodzi z Polski i Nigerii. Niespodzianką dla uczestników przyjęcia było podanie tradycyjnego dania nigeryjskiego. A oto, komentarz, który otrzymaliśmy po weselu:
    “Well attended wedding reception and Chef made jollof rice (Nigerian delicacy). Service was excellent”.
  • Wrzesień: Para polsko-peruwiańska. W tym przypadku, zaserwowaliśmy typowo peruwiański drink – Pisco Sour.
  • Październik: Panna Młoda z Polski, Pan Młody ze Szkocji. Zaprosiliśmy nowożeńców i ich gości na kieliszek oryginalnej szkockiej Whiskey.

Takich barwnych, smacznych, ale przede wszystkim pięknych historii mamy znacznie więcej, ale chętnie przyczynimy się do stworzenia kolejnych, które tak ciepło i głeboko zapadną w pamięć,  jak choćby ta od Pani Edyty:

"Bardzo miło wspominamy nasze wesele, (...). Szczególne wrażenie zrobił na nas koktajl, który miał miejsce na tarasie z widokiem na Wawel i Wisłę. Wszyscy goście chwalili niezawodną i profesjonalną obsługę oraz pyszne jedzenie. Personel zaangażowany w organizację naszej uroczystości dołożył wszelkich starań, aby ten dzień był dla nas niezapomniany i wyjątkowy."

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale