Bezpieczne zakupy w ponad 40 sklepach w Serenadzie

Przedświąteczne zakupy w małych, wąskich sklepach, gdzie o tak potrzebny w obecnych realiach dystans niezwykle trudno, to przeszłość. W Serenadzie zrobisz bezpieczne i komfortowe zakupy w ponad 40 sklepach.

Bezpieczeństwo i komfort zakupów było stawiane w Centrum Serenada zawsze na pierwszym miejscu. Dzięki konstrukcji i powierzchni obiektu oraz zlokalizowanych w nim sklepów, zastosowanym instalacjom technicznym, służbom utrzymania oraz determinacji Zarządu, można śmiało powiedzieć, że zakupy w Serenadzie należą do jednych z bezpieczniejszych form zakupów.

Ponad 40 sklepów pod jednym dachem

Od 27.03 Centrum Serenada działa w ograniczonym zakresie. Warto podkreślić, że pomimo wprowadzonych restrykcji, w obiekcie otwartych pozostaje ponad 40 salonów. Odwiedzający Serenadę klienci skorzystać mogą m.in. z oferty sklepów: spożywczych, aptek, drogerii, księgarni, saloników prasowych czy sklepu zoologicznego. Mogą skorzystać z jednego z kilkunastu punktów usługowych. Co najważniejsze przed Świętami mogą zakupić przepyszne wypieki i inne wyroby cukiernicze w zlokalizowanych na terenie Serenady sklepach

Bezpieczne zakupy w Serenadzie

Jako jedna z pierwszych galerii handlowych w Krakowie, Serenada wprowadziła wzmocnione procedury przeciwko potencjalnemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Szeroko zakrojone działania informacyjne o procedurach bezpieczeństwa, obecność przy każdym wejściu stojaków z płynem dezynfekującym, podajniki na rękawiczki jednorazowe, specjalistyczne odkażanie obiektu czy regularna praca tzw. Patrolu Dezynfekującego to tylko część działań wprowadzonych do tej pory w Serenadzie. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom oraz determinacji zarządcy obiektu i współpracujących załóg sklepów można śmiało powiedzieć, że zakupy w Serenadzie należą do jednych z najbardziej bezpiecznych form zakupów.

Pełna lista otwartych sklepów

AWITEKS

BACÓWKA

BIEDRONKA

CANAL+

CENTRUM WINA

COSTA COFFEE - na wynos

CUKIERNIA ADAMEK

CYFROWY POLSAT PLUS

CZAS NA HERBATĘ

DP OPTYK

EKO-CIBUS

GAMA

GOOD LOOD - na wynos

HEBE ZDROWIE I PIĘKNO

IDREAM – click & collect

KANTOR WYMIANY WALUT

KOLPORTER TOP PRESS

KSIĄŻNICA POLSKA

KSIĘGARNIE ŚWIAT KSIĄŻKI

KWIACIARNIA LA FLOR

LEOPARDUS

MARTES SPORT – click & collect

MBANK

Myjnia samochodowa CAR WASH

NOBLE OPTIC HOUSE

ORANGE

PAFOSCAN-SPORT

PANDORA – click & collect

PARIS OPTIQUE

PERFECT BODY CENTER

PGNIG

PIZZA CEZAR EXPRESS - na wynos

PLAY

POCZTA POLSKA

PRACOWNIA POPRAWEK KRAWIECKICH

PRZYSTANEK PIEROGARNIA - na wynos

ROSSMANN

SEPHORA – click & collect

STARBUCKS - na wynos

SUPER-PHARM APTEKA

T-MOBILE

TOTO HAIR

TRENDY OPTICIANS

TWOJE SOCZEWKI

X-CONSOLE – click & collect

ZIAJA DLA CIEBIE

comments powered by Disqus