BMW Dobrzański stawia podwójnie na serwis i drugie życie samochodów premium. Nowy punkt na mapie Krakowa

Przy ulicy Wielickiej w Krakowie powstał kolejny punkt pod marką BMW i MINI Dobrzański. W tym oddziale krakowski diler samochodów premium oferuje usługi serwisowe i sprzedaż samochodów używanych. „Stawiamy na wyjątkowe doświadczenie użytkownika przez cały cykl życia naszych produktów”- zapowiadają polscy przedstawiciele bawarskiego koncernu.

Po salonie przy alei Jana Pawła II, to kolejny etap ekspansji Dealera BMW Dobrzański, tym razem na południu Krakowa. Przy ulicy Wielickiej 119, 21 października zainaugurowano oficjalne otwarcie obiektu w obecności przedstawicieli polskiej centrali Importera, w tym samego Prezesa BMW Polska Christiana Harririana. W tym oddziale dealera można doświadczyć najwyższej jakości usług serwisowych, a także zapoznać się ofertą samochodów używanych oraz oryginalnych akcesoriów marek BMW i MINI.

Produkt premium powinien zapewniać wyjątkowe doświadczenie użytkownika nie tylko w trakcie procesu zakupu w salonie ale również przez cały swój cykl życia. Zgodnie z tym podejściem chcemy oferować klientom luksus, nowoczesność, solidność oraz wygodę przy każdym kontakcie z marką. Bardzo ważnym dla nas aspektem jest wysoka dostępność i dogodna lokalizacja. Dążymy do tego, aby każdy kierowca BMW w Polsce miał dostęp do usług serwisowych w odległości nie większej niż godzina jazdy. W przypadku dużych miast chcemy skrócić tę drogę do maksymalnie 30 minut. Stale rozbudowujemy naszą sieć dealerską a do końca 2022 roku zakończymy aż 7 kolejnych inwestycji w Polsce. Nowy salon oraz punkt serwisowy BMW Dobrzański jest kolejnym przykładem realizacji tego planu.” - tłumaczy Christian Haririan, dyrektor generalny BMW w Polsce.

Autoryzowany serwis przy ulicy Wielickiej 119 jest wyposażony w dwa stanowiska do napraw pojazdów elektrycznych oraz pięć stanowisk dla pojazdów spalinowych. W planach jest zwiększenie zleceń serwisowych na samochody klasyczne i zabytkowych. Na miejscu doświadczeni pracownicy potrafią z dbałością o detale, wykonywać konieczne naprawy, tak aby pojazdy utrzymywały swoją wartość kolekcjonerską oraz oryginalność. Ostatnio na warsztacie stanął BMW 850 CSI z lat 92-96.

Dealer BMW Dobrzański, postawił także na dostępność pod tym adresem, pojazdów używanych potwierdzonych certyfikatem jakości BMW Premium Selection. To oznacza, że samochody te zostały sprawdzone podczas kontroli 360°, czyli spełniają precyzyjnie określone standardy produktu. Znana jest ich pełna historia użytkowania oraz serwisowania. Na miejscu fani niemieckiej marki znajdą także oficjalny sklep gadżetami BMW oraz MINI.

Jak podkreślają przedstawiciele centrali BMW Polska - powstanie nowego salonu, to efekt udanej, wieloletniej współpracy z krakowskim dealerem. Ponad 100-stu letnia historia łączy rodzinę Dobrzańskich z motoryzacją a wiele lat z samą marką BMW. W tym miejscu należy przypomnieć, że Jerzy Dobrzański, założyciel salonu i trzykrotny rajdowy Mistrz Polski, jeszcze w latach 60’ założył pierwszy autoryzowany serwis BMW w Polsce. Natomiast w 1991 roku otworzył jeden z pierwszych salonów marki. Dzisiaj BMW Dobrzański to nie tylko doświadczony dealer, ale i nowoczesny, sprawdzony partner. Właśnie tego rodzaju relacje zapewniają naszym klientom to, co najlepsze w BMW i MINI zarówno w salonie, w serwisie, jak i podczas jazdy samochodem - dodaje dyrektor generalny BMW Polska Chritian Haririan.

Autoryzowany serwis i salon aut używanych BMW i MINI Dobrzański działa już w Krakowie, przy ul. Wielickiej 119, gdzie dotychczas swój salon miała inna marka motoryzacyjna.