Bukmacherzy o końcu prac nad linią tramwajową do Górki Narodowej

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W tym roku miały zakończyć się prace związane z budową torów z Krowodrzy Górki do Górki Narodowej. Wzrost kosztów materiałów budowalnych zrewidował ten plan, a bukmacherzy oceniają, kiedy inwestycja się skończy.

Zdaniem ekspertów od zakładów najbardziej prawdopodobne jest, że mieszkańcy na oficjalne zakończenie prac poczekają do przyszłego roku.

– Kurs na takie wydarzenie wynosi 1.50, co oznacza, że za każde postawione 100 zł można wygrać 132 zł (po odjęciu 12% podatku od gier). Na 211,20 zł może liczyć osoba, która obstawi, że inwestycja przeciągnie się aż do 2024 roku (kurs 2.40) – informuje jedna z firm bukmacherskich.

– Najwięksi optymiści mogą zarobić najwięcej – 1320 zł za postawione 100 zł, jeśli budowa zakończy się już w 2022 roku – dodają.

Nie stawiajcie na 2022 rok

Niedawno w rozmowie z dyrektorem Zarządu Inwestycji Miejskich pytaliśmy o to, kiedy inwestycja się zakończy. Obecnie jest zrealizowana w około 40%. Na pewno nie dojdzie do tego w tym roku.

– Robimy wszystko co możliwe, odbywamy systematyczne spotkania z wykonawcą, mobilizując go do zwiększania zaangażowania. Chcemy, aby faktyczne roboty budowlane zakończyły się w październiku, listopadzie przyszłego roku – powiedział dyrektor Łukasz Szewczyk.

Całą rozmowę z szefem ZIM można przeczytać poniżej: