Harry Styles po raz pierwszy w Polsce. Artysta wystąpi w Tauron Arenie Kraków

„Love on tour” startuje w kwietniu 2020 roku. 10 maja wokalista wystąpi w Tauron Arenie Kraków. Ogólna sprzedaż biletów na wszystkie koncerty rozpocznie się w piątek, 22 listopada.

Harry Styles będzie promował swój nadchodzący album Fine Line. Trasa rozpocznie się w kwietniu w Wielkiej Brytanii, a następnie zawita do innych krajów w Europie i do Ameryki Północnej. Trasa zakończy się w Meksyku w październiku. Jedyny koncert artysty w Polsce odbędzie się 10 maja w Tauron Arenie Kraków.

Nowy krążek artysty Fine Line ujrzy światło dzienne 13 grudnia. Nowy materiał wokalisty będzie dostępny w trzech wariantach: na CD, winylu oraz w wersji specjalnej, zawierającej 32-stronicową książeczkę z ekskluzywnymi zdjęciami zrobionymi w czasie powstawania płyty.

Na albumie znajdzie się 12 nowych utworów, w tym najnowszy singiel Lights Up, który ma na swoim koncie ponad 100 milionów wyświetleń i transmisji wideo na całym świecie.

Bilety

Ogólna sprzedaż biletów na wszystkie koncerty startuje w piątek, 22 listopada. Na koncert w Polsce – o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Dolar z każdego biletu zostanie przeznaczony na lokalne organizacje charytatywne.

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 21.11.2019 o godz. 10:00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 22.11.2019 do godz. 10:00.