Wielki powrót divy. Celine Dion wystąpi w Krakowie

Wielki powrót Celine Dion! Artystka w ramach trasy Courage World Tour wystąpi w Polsce dwa razy. Koncert divy odbędzie się 25 maja 2020 roku w Tauron Arenie Kraków.

Dwa dni wcześniej, 23 maja, Dion zawita do Atlas Areny w Łodzi. Ceny biletów na dwa występy gwiazdy rozpoczynają się od 289 zł. Bilety do regularnej sprzedaży trafią 4 października o godzinie 10.00. W otwartej przedsprzedaży będą dostępne dwa dni wcześniej. Bilety można będzie zakupić przez stronę www.bilety.imprezyprestige.com.

Diva wraca do Krakowa

Gwiazda hitów takich jak „My heart will go on”, „I’m alive”, „A new day has come”, „Falling into you”, „Because you loved me” czy „ That’s the way it is” powróci do Krakowa po 12 latach. To właśnie w naszym mieście wystąpiła w 2008 roku na Błoniach. Wówczas Dion zaśpiewała swoje największe przeboje i bisowała dwa razy. Jej koncert inaugurował projekt "+May B Kraków+ - Muzyczne Wydarzenie Krakowa", w ramach którego na koncerty miały być zapraszane największe gwiazdy.

Arena na Błoniach

Celine Dion przyjechała do Polski w ramach trasy „Taking Chances”, obejmującej 116 koncertów w 25 krajach. Specjalnie na potrzeby tego wielkiego muzycznego widowiska na Błoniach wybudowano koncertową arenę.

30-tysięczna publiczność usłyszała wówczas na żywo m.in. "Taking Chance", "Power of Love" i oczywiście legendarne "My Heart Will Go On" z filmu Titanic.

W przyszłym roku, wielbiciele divy o niezwykłym głosie w Tauron Arenie Kraków będą mieli okazję usłyszeć na żywo jej największe hity, jak i nowe muzyczne propozycje. Wśród nich nie zabraknie najnowszego utworu „Imperfections”, w którym porusza bardzo ważną kwestię mierzenia się z internetowymi hejterami, którzy atakują dojrzałe kobiety za wiek i niedoskonałości.

comments powered by Disqus